Miljonāru Krūmiņu par šampanieša pudeles uzdāvināšanu nespēj notiesāt jau 8 gadus

Jūlijs Krūmiņš

Joprojām turpinās tiesāšanās par to, ka miljonārs Jūlijs Krūmiņš un viņa meita Maija Krieviņa Veselības inspekcijas bijušajai amatpersonai Tatjanai Morozovai par labvēlīga lēmuma pieņemšanu uzdāvinājuši pudeli šampanieša, vēsta Santa.lv.

«Pagājušajā nedēļā bija noteikts otrās instances tiesas datums. Vajadzēja būt sēdei. Cerēju, ka viss beigsies, bet lietas skatīšana atkal pārcelta. Uz novembri, jo tiesas esot pārslogotas. Tad būs apritējuši jau apaļi astoņi gadi – kā tiek tērēti valsts līdzekļi, kavēts tiesas un mūsu laiks, lai tiktu skaidrībā par vienu uzdāvinātu pudeli «Moet»,» žurnālam «Privātā Dzīve» atzinis Krūmiņš.

Pirmajā instancē miljonārs, viņa meita un Morozova tika atzīti par vainīgiem kukuļošanā un dokumentu viltošanā. Krūmiņam piesprieda 12 000 eiro lielu sodu, Krieviņai – 8600 eiro, savukārt Morozovai – brīvības atņemšanu uz pusgadu, sodu izciešot nosacīti, kā arī 60 stundu piespiedu darbs. Tiesa arī noteica, ka Morozovai jāatmaksā 30 eiro – saņemtā šampanieša vērtība –, kā arī vairāki desmiti eiro par tiesas veiktajiem tulkošanas darbiem.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: santa.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
antons
antons

Es k,,ādreiz uzdāvināju spirta pudeli {bija pieeja darbā}

Ko tur ākstās?
Ko tur ākstās?

Vai nevar miljonāriem pacelt ienākuma nodokli uz, piemēram, 50%?

Gada glezna
Gada glezna

Ja te rakstītā informācija atbilst patiesībai, tad Latvijas tiesu sistēma ir kļuvusi par apsmieklu.

Saprotams ir arī šampanietis par 990 euro un vairāk, bet ja tiesāšanās notiek par 30 euro, tad jālūdz Dievs, lai šo apsmieklu neuzzinātu Krievijas mēdiji, tad gan Latvijas tiesu sistēma tiks izsmieta pilnībā.

Champagne
Champagne

Atbilst. Un taa sisteema jau no laika gala ir apsmiekls.. Kas attiecas uz Krievijas medijiem…… Vinjiem ir LJOTI PAMATOTI iemesli nebaazties shiis gubernjas tieslietaas. Kaapeec? To nu izdomaajiet pashi… :-)

ērce
ērce

Tiešām bēdīgi.

Ha Ha
Ha Ha

Vai lietiškais pierādījums “šampānieša pudele” ir saglabājies neskarts? Ja nav, lietu vajadzētu izbeigt, jo kāds izdzēris lietiško pierādījumu ,jo pierādījumu vairs nav.

Nah
Nah

Ir apskates protokols un eksperta degustatora atzinums.