Miljonāra Ramoliņa uzņēmums nevēlas komentēt ziņas par kriminālprocesu

Andris Ramoliņš

Kuldīgas puses miljonāra Andra Ramoliņa uzņēmums Stiga RM nevēlas komentēt ziņas par kriminālprocesu, kas sākts saistībā ar nelegālu viesstrādnieku nodarbināšanu un aplokšņu algām. „Nekādu komentāru nebūs,” – tā pēc ilgākām pārdomām paskaidroja uzņēmumā.

Tikmēr divi dažādi informācijas avoti Pietiek ir apliecinājuši, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijā ierosināts viens vai pat divi kriminālprocesi, kuros saistībā ar nelegālu viesstrādnieku nodarbināšanu un aplokšņu algām figurē uzņēmums Stiga RM, taču pašlaik tiekot darīts viss iespējamais, lai izmeklēšanu „noliktu uz bremzēm”.

VID, kas atsevišķos gadījumos kriminālprocesus labprāt komentēt, šajā gadījumā norāda uz to, ka „saskaņā ar likuma „Par Valsts ieņēmumu dienestu” 21.panta pirmo daļu, likuma “Par nodokļiem un nodevām” 22.panta pirmo daļu, kā arī Kriminālprocesa likuma 375.panta pirmo daļu VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde nesniedz informāciju par konkrētiem nodokļu maksātājiem un/vai konkrētiem kriminālprocesiem”.

A. Ramoliņam jau iepriekš ir gadījušās saķeršanās ar VID struktūrām. Pagājušā gada pavasarī viņš nāca klajā ar stāstījumu par, paša vārdiem izsakoties, „traģisku situāciju”, kuras iznākums varot būt – „teju 40 miljonu investīcijas, kas ieguldītas, lai reanimētu bērza saplākšņa ražošanu Kuldīgā, nonāks ūtrupē, 238 darbinieki kļūs par bezdarbniekiem”.

Šādi uzņēmējs reaģēja uz strīdu ar VID par to, vai uz uzņēmuma vārda iegādātā automašīna BMW X5 ir vai nav luksus klases auto, jo uzņēmums ar atlaidi to bija iegādājies par 49 917 eiro (neskaitot PVN), luksus auto cena VID ieskatā sākas no 50 000 eiro, bet auto cena bez atlaides būtu 67 540.

A. Ramoliņš toreiz laikrakstam Dienas bizness apgalvoja, ka nekāda atlaide nemaz neesot saņemta: „Tā nebija nekāda atlaide vai tā dēvētā ātrā auto izpārdošana, jo šo BMW X5 vispirms pēc mūsu pasūtījuma uzbūvēja Vācijā un tikai pērnā gada marta nogalē piegādāja uz Latviju.”

Kā beidzās šis uzņēmuma strīds ar VID par brīnumaini lēto BMW X5 auto, tā arī nav zināms.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie