Ļoti ētiskā LŽA Ētikas komisijas locekle Strautmane nebeidz demonstrēt savu inteliģenci

čekas maisi

Pazīstamā advokāta Romualda Vonsoviča dzīvesbiedre Baiba Strautmane nerimstas un savu “drosmīgo publisko izteikumu” kolekciju papildinājusi, sociālajā tīklā Twitter nosaucot tikpat pazīstamo deputātu Artusu Kaimiņu par Saeimas dauni. Šo faktu īpaši interesantu padara apstāklis, ka Vonsoviča sieva ir Latvijas Žurnālistu asociācijas ētikas komisijas locekle.

Portāls Pietiek.com jau vēstīja, ka advokāta Vonsoviča sieva sociālajā tīklā Twitter nicīgā formā bija norādījusi uz savulaik no Vonsoviča biroja aizgājušā advokāta Alda Gobzema homoseksualitāti.

“Koroče, mani šķebina, kad PDz skatos bildes, kā vispārzināms gejs precas ar meiteini [acīmredzot domāts – meiteni], lai būtu “tikumīgs” Latvijā…” – šādi kādreizējā žurnāliste Strautmane Twitter bija izteikusies Līgo dienā.

Lai nerastos šaubas par to, ka domāts ir tieši Gobzems, par kura kāzām nule plaši vēstīja dzeltenie mediji, Strautmane vēl bija piebildusi: “Bet visvairāk žēl man to cilvēku, kas noticēja viņam kā Maksimas upuru aizstāvim…”

Taču izrādās, ka šis nav bijis Strautmanes pēdējā laika “drosmīgākais” izteikums: 17. jūnijā ar viņas līdzdalību Twitter ir notikusi vēl viena vārdu apmaiņa, kas beigusies ar deputāta Kaimiņa nodēvēšanu par “Saeimas dauni”.

“Baiba, sveiciens vīram. Paldies par viedokli,” Strautmanei bija rakstījis Kaimiņš. Sekojušas dažas replikas, līdz advokāta sieva Kaimiņam pavēstījusi: “Labi, pateikšu, ka Saeimas daunis sūta sveicienus, nekā citā sakāma nav…”

Pēc citu sarunas dalībnieku aizrādījumiem Strautmane situāciju mēģinājusi labot ar vārdiem: “Labi, atvainojos somiem un citiem dauniem; iesakiet vārdu – kretīns, cik saprotu, arī ir med.diagnoze…”

Šo atgadījumu īpašu padara fakts, ka Strautmane tostarp ir Latvijas Žurnālistu asociācijas ētikas komisijas locekle, kuras uzdevums ir raudzīties, lai asociācijas biedri ievērotu tās ētikas kodeksu.

Pati kādreizējā žurnāliste gan arī te nekādas problēmas nav saskatījusi un Kaimiņam pavēstījusi: “Ja mani atskaitīs no LŽA Ētikas padomes par to, ka būšu nosaukusi Tevi par dauni, būšu lepna… fakts paliks vēsturē…”

Dauna sindroms ir visbiežāk sastopamais ģenētiskais traucējums pasaulē. Pašlaik pasaulē dzīvo vairāk nekā miljons cilvēku ar Dauna sindromu.

 

Avots: Pietiek.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
es
es

Ļoti neētiski no Strautmanes puses. Skumji

jancis
jancis

Nav riktigs tas kaiminš

ja
ja

Ir ari DAUNIS nav ko piebilst

Baibai +
Baibai +

Pie mums tā dīvaini sanāk – viens aprobežots tips var darīt un runāt, ko grib, bet citiem aiz sajūsmas jāsilt plaukstas. Baiba, lai arī ne sevišķi glīti, acīmredzot pateica taisnību, kas kož kaulā.

Hariss
Hariss

Strautmanīte neatšķir publisko telpu no savas virtuves, žēl – šķita jauka un gudra meitene

Ieva
Ieva

Nu – tomēr patiesība no patiesības ļooti atšķiras. Baiba – parādīja, ka iekšējās inteliģences viņai nav. Nav un viss. NEDRĪKS tik publiskai personai parādīt tik klaju netoleranci. Ja arī viņai ir kāda info par kādas personas personīgo dzīvi – kā var tajā tik klaji un publiski jaukties? Un par Kaimiņi – te nu ir cits stāsts. Jā – viņš neatbils ne pēc vienas personības iezīmes tam – kādam ir jābūt Latvijas Republikas Saeimas deputātam. Un ievēlēts viņš tika tikai tādēļ, ka mūsdienu jaunatne (gan Latvijā dzīvojošie, gan aizbraukušie) ir redzējuši kā MŪSU 100 VARENIE un MK Latviju ir noveduši tur,… lasīt vēl »

Bocmanis
Bocmanis

Malacis Baiba ! Lietas jāsauc īstajā vārda.

Anonīms
Anonīms

Tu esi viens no dauņiem ? :D

solaris
solaris

Neesmu nedz žurnālists, nedz politiķis, nedz kaut kā saistīts ar Gobzemu (es pareizi nosaucu viņa uzvārdu?), nedz, jo īpaši, ākstīgā un narcistiskā Kaimiņa elektorāts (maigi izsakoties), taču šajā gadījumā Strautmanes uzvedību saskatu kā izteikti zemisku, nožēlojamu, tizlu un neētisku. Viņa, manuprāt, ir uzskatāmākais piemērs tam, kāpēc normāli cilvēki no sirds nicina žurnālistus kā zemcilvēkus, no kuriem NEKĀDAS morāli ētiskas normas nav sagaidāmas principā.

Žanete
Žanete

Pirmkārt, taisnību var pateikt ari inteligentāk, sevišķi, ja esi atpazīstama darbone attiecīgagajā iestādē, otrkārt, vai vienmēr par patiesību jākliedz? Kāda tev daļa ar ko kuŗš gul. Un pie tam ar sveci vina staaveja blakaam? kad uzskati to par patiesibu.
Žēl meitenes, man viņa vienmer bija patikusi.

Lāsma
Lāsma

Nu redz, pasaulē ir miljons dauņu un Kaimiņš ir viens no viņiem.

Sieva
Sieva

Ne jau par Gobzema homoseksualitati vina izsakas, bet gan par to, ka skebina, ka vins apprecejis meiteni, lai maldinatu citus, ka nav homoseksuals. Ja taa ir patiesiba, tad tas “uzliek cupu” tiem homoseksualiem cilvekiem, kas cinas par savam tiesibam un, acimredzami, ir ar aprekinu veikta darbiba, lai spodrinatu savu imidzu potencialam nakotnes politiskajam darbibam. Par Artusu: diemzel, neko ipasi glaimojosu par so “inelektuali” teikt nevar, protams, vareja jau ne tik rupji, bet nu pats Artuss ar pieklajibu neizcelas.

1
1

Patiesība Tevi atbrīvos!

zane
zane

kokaīns un alkohols, krunkas uz pakaļas un rinķi zem acīm. Savādāk izpildīties nemāk, tad nu pa lēto jādirš virsū līdzīgajiem.

termits
termits

Nu nepatīk cilvēkiem, kad taisnību saka :)