Liels skaits ar ierobežojumiem neapmierināto Rīgā pauž viedokli miermīlīgos protestos

krastmala

Rīgā sestdien pulcējās liels skaits neapmierinātu iedzīvotāju, miermīlīgi protestējot pret valdības noteiktajiem Covid-19 izraisītās ārkārtējās situācijas ierobežojumiem valstī.

Vispirms cilvēki neapmierinātību izteica 11.novembra krastmalā, vēlāk pēcpusdienā – Vecrīgā pie Brīvības pieminekļa.

https://youtu.be/rJlIpIMwf5w
Video: Instagram (Oskars Berzils)

Klātesošie policisti sanākušos aicināja izklīst, notiekošajā neiejaucās, toties izveidoja ķēdi starp sanākušajiem un ceļa braucamo daļu.

Video: Instagram (Oskars Berzils)

Pēcpusdienā sapulce bija vērojama arī Brīvības pieminekļa laukumā. Policija arī šajā pasākumā atskaņoja aicinājumus nepulcēties un nekavējoties izklīst, pretējā gadījumā solot saukt pie likumā paredzētās atbildības.

Daži iedzīvotāji iestājas pret ierobežojumiem tūrismam, ekonomikas sabrucināšanu, citi prasīja mainīt valdību. Varēja vērot arī plakātus ar ministru portretiem.

Uzbrūk policistam

Taču diemžēl noticis arī incidents: 11. novembra krastmalā notiekošajā protestā uzbrukts Valsts policijas (VP) darbiniekam, kurš guvis miesas bojājumus, tāpēc tiks lemts par kriminālprocesa ierosināšanu, liecina VP ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”:

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Strimala
Strimala

Publicējiet runātāju tekstus , lai redzētu realitāti , nevis mentu bildes !

reņģe
reņģe

Pēdējā gadā gripai vērojama blakus parādība, kuras klīniskā forma ir aprobežotībā bāzēta neiroze, bet ikdienā redzamā pazīme – lupatas uzpurnis.

Jana
Jana

Neviena bilde ar aģentu Zāli. Kāpēc, puaro?

Lilita
Lilita

Sirds mīļotai valdībai probļems – ļautiņi sāk pamazām nojaust ko sadarījiši savēlējot te tādus. Formāli jau ir kā pret covid ierobežojumiem, bet rūkšanai jau pret konkrētiem ministriem un pilnīgi nevadāmo kāpostgalvu izlasi augstajā namā. Protems, te ne divi metri, ne masakas , ne… bet no tā jau ministru darba vērtējums saudzīgāks nepaliks

heh
heh

Visi šie cilvēki varētu parakstīt dokumentu, ka ja gadījumā saslims ar covid-19 tad lai mediķi viņiem nesniedz palīdzību.