Lembergs vaino tieslietu ministri viltus ziņu izplatīšanā

Partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs un Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāts, koruptīvos noziegumos apsūdzētais politiķis Aivars Lembergs adresējis atklātu vēstuli tieslietu ministrei, kurā Inesi Lībiņu-Egneri (JV) vaino viltus ziņu jeb feiku izplatīšanā.

“Šī gada 7. novembrī valdības LTV1 raidījumā Atklātā intervija 1:1 Jūs apgalvojat, ka: 

“Es varu teikt, ka Lembergam nav varas pār šo koalīciju. Tas bija man viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem. Un to es esmu apspriedusi gan ar savu partiju, gan ar pārējām šīm koalīcijas partijām. Tieši tādēļ koalīcijas līgumā arī ir noteikumi par to, ka personas, par kurām tātad ir sankcijas gan Eiropas Savienības, gan NATO sankcijas, nedrīkst tikt iesaistītas lēmumu pieņemšanā. Es domāju, ka šis ir ļoti nozīmīgi ne vien mums, bet šis ir arī ļoti nozīmīgi pašiem ZZS, jo es ticu, ka ZZS arī grib mainīties. Un oligarhu vara nesākas un nebeidzas ar Lembergu. Oligarhi var rasties no jauna, oligarhi var būt arī citos politiskajos spēkos. Un tā vienmēr būs cīņa, to neno… to, to, to tik tiešām nepieļaut. Tas ir jādara gan šai valdībai, gan iepriekšējai, gan nākamajām.” 

Jūs kā tieslietu ministre, domājams ar augstāko juridisko izglītību, apgalvojat, ka pret mani vērstas “gan Eiropas Savienības, gan NATO sankcijas”.” Ar šādu apgalvojumu Jūs apzināti izplatāt feikus, jeb viltus ziņas. Ne Eiropas Savienība, ne NATO pret mani sankcijas nav noteikušas. Jūs izmantojat savu dienesta stāvokli, tāpat kā to darīja Jūsu priekštecis Jānis Bordāns, lai diskreditētu savu politisko konkurentu – Aivaru Lembergu. 

Ar šo Jūs demonstrējat, ka neesat lasījusi Latvijas Satversmi, tās saturu neizprotat un esat pret to, jo Jūsu publiskā runa liecina, ka neatzīstat Latvijas Satversmes VIII nodaļu 

– Cilvēka pamattiesības, tās 92 pantu – “Ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā. Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu.” 

Ja Jūs izprastu Satversmi un būtu lasījusi Likumu par tiesu varu, Jūs zinātu, ka cilvēka vainu nosaka nevis kādu ārvalstu politiski motivēti un tieslietu ministra Jāņa Bordāna pasūtīti ārpustiesas lēmumi par personas vainīgumu, bet gan tikai un vienīgi tiesa. Šādi izlēcieni pierāda Jūsu agresīvu darbību nolūkā veicināt Aivaram Lembergam nelabvēlīgu Latvijas tiesu lēmumu pieņemšanu, kā arī Jūs izdarāt klaju spiedienu uz Latvijas tiesām. 

Es ļoti ceru, ka Eiropas Savienības komisija un NATO dalībvalstis Jūsu antidemokrātisko nostāju palabos,” atklātajā vēstulē raksta Lembergs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
dusmiga
dusmiga

Tev jāsēž aiz restēm, bet tu muldi …

Aina
Aina

Nu kā tu tă par Kariņu , izšķērdēja tikai 1,4 miljonu !

vītoliņš
vītoliņš

Kas ir tax sagrabējušais, apvītušais vecis fotogrāfijā?

obrlajtnants Lukašs
obrlajtnants Lukašs

Man bija kanārijputniņš ko apēda kaķis bet pundurpapagaili par muldēšanu bija jāpārdod taksidermistam.

Anna
Anna

Bet Lībiņa ir no Vienotības bandas , nav jābrīnās , ka neievēro Latvijas Satversmi !

pēka
pēka

Vai tā vajadzēja? – tika gaišu būtni regulēt? Taču par to Stambulu cīnās, tikai par to viendzimumu laulību un ģimeni… tas pārējais jau tikai skaita pēc

kurzemnieks
kurzemnieks

Iebāz to kautkur, vecais padomiet!