Lembergs saņēmis atvainošanos no CVK

Aivars Lembergs

Aivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk- CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli. 

Vēstulē teikts, ka CVK “.. kā atbildīgā par vēlēšanu procesu valstī Latvijas Republikas vārdā atvainojas Aivaram Lembergam par faktisko rīcību, nenodrošinot Aivaram Lembergam iespēju balsot Ventspils valstspilsētas domes 2021. gada 5. jūnija vēlēšanās”. 

Lidz ar to CVK Latvijas Republikas vārdā, izpildot tiesas spriedumu, ir izpildījusi Aivara Lemberga prasību atvainoties par liegto iespēju piedalīties 2021. gada 5. jūnija Ventspils valstspilsētas domes vēlēšanās. 

Lembergs no Latvijas valsts nepieprasīja viņam izmaksāt materiālo kompensāciju par morālo kaitējumu, vienlaicīgi norādot, ka neesot šaubu – ja Aivaram Lembergam būtu iespēja piedalīties vēlēšanās, vēlēšanu rezultāts viņam par labu būtu vēl pārliecinošāks, iespaidīgāks. 

“Iepriekš minētie fakti pierāda, ka Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas,” piebilst Lembergs. 

Foto: Facebook

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bruno
Bruno

Nākošais rindā uz atvainošanos būs ĞP , par safabricēto tiesvedību !

zooloģiskā dārza putnu kopējs
zooloģiskā dārza putnu kopējs

Mums atkal izmucis papagailis, kas visu laiku muld, ka esot Aivars, bet viņu sauc par Žuri.