Latvijā ārkārtējo situāciju pagarina līdz 12. maijam

Saeima, covid-19

Ministru kabinets attālinātajā sēdē otrdien, 7. aprīlī, nolēma saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisīto infekciju Covid-19 Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju pagarināt vēl par mēnesi – līdz 12. maijam.

Par to pēc valdības sēdes paziņoja premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos Latvijā, valdība pirms nepilna mēneša nolēma Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju līdz 14. aprīlim, nosakot virkni ierobežojumu un aizliegumu. Līdz ar valdībā otrdien lemto ārkārtējā situācija Latvijā pagarināta līdz 12. maijam.

Par ārkārtējās situācijas pagarināšanu varas partiju pārstāvji jau vienojās pirmdien, 6. aprīlī, notikušajā sadarbības padomes sēdē. Saskaņā ar Saeimas 3. aprīlī lemto valdība turpmāk var nepieciešamības gadījumā lemt par ārkārtējās situācijas pagarināšanu vairākkārt, nevis tikai vienu reizi, kā tas bija iepriekš.

🔴 Uzzini pirmais par ko lemts šīs dienas valdības sēdē!Ar aktuālāko informāciju saistībā ar #COVID19 tiešraidē iepazīstina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, Veselības ministrija ministre Ilze Viņķele, Finanšu ministrija ministrs Jānis Reirs un Latvijas Republikas Kultūras ministrija ministrs Nauris Puntulis. 📣

Gepostet von Ministru kabinets / Government of Latvia am Dienstag, 7. April 2020

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar