LĀB prezidentes atklāta vēstule Levitam, Kariņam, Pavļutam, Mūrniecei par Covid-19 sertifikātu atcelšanu un obligāto sejas masku nēsāšanu

Ilze Aizsilniece
LĀB vadītāja Ilze Aizsilniece

Ilze Aizsilniece, Latvijas Ārstu biedrības prezidente, ģimenes ārste

Vēršos pie jums ar aicinājumu, sekot citu valstu piemēram un atcelt valstī pastāvošo pret Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātu kārtību, lai nespiestu Latvijas iedzīvotājus veikt revakcināciju, kuras pamatotība pašreizējos apstākļos nav zinātniskos pētījumos balstīta.

Ja vēlamies pārliecināties par personas iespējamo inficēšanos ar vīrusu, nepieciešamības gadījumā var lietot ātros antigēnu testus, kā arī veikt citus daudz efektīvākus pasākumus cilvēku veselības saglabāšanai.

Vakcinācija ir medicīniska procedūra, kuru valsts nedrīkst uzspiest tās iedzīvotājiem. Šādu viedokli pagājušā gada novembrī pauda arī Lielbritānijas Karaliskā vispārējās prakses ārstu koledža (Nacionālā ģimenes ārstu asociācija). Šajā saitē ir pieejama vēstule:  https://www.rcgp.org.uk/…/opposition-mandatory…

Tāpat Latvijā ir steidzami jāsāk risināt prasība pēc obligātas sejas masku nēsāšanas – medicīnisko vai FFP2 masku. Masku nēsāšanai ir jābūt brīvprātīgai! Tie iedzīvotāji, kas jūtas drošāki un vairāk pasargāti, nēsājot masku, var to darīt, bet to nedrīkst pieprasīt no ikviena, īpaši no bērniem un jauniešiem.

Maskas jau pašlaik ir radījušas papildu piesārņojumu uz mūsu planētas. Ar mikroplastmasu ir piesārņots ūdens, dažādi dzērieni un mūsu ēdiens. Informācija un pētījuma rezultāti par esošo situāciju pasaulē ir pieejami šeit: https://journals.plos.org/plosone/article? id=10.1371/journal.pone.0194970

Lietojot maskas, mēs ieelpojam plastmasas mikrodaļiņas, kas ir kancerogēnas un darbojas kā endokrīnās sistēmas kaitētājvielas. Informācija un pētījumi par plastmasas mikrodaļiņu iedarbību:

1) https://dx.doi.org/10.1016/j.envpol.2020.115728

2) https://www.sciencedirect.com/…/pii/S2468584417300119…

Aicinu jūs būt atbildīgiem un tālredzīgiem savos lēmumos, domāt par Latvijas sabiedrības veselību un valsts labklājību nākotnē, nevis īstermiņa ieguvumiem!

Mana vēstule par situāciju Latvijā. Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam Latvijas Republikas Saeimas…

Posted by Ilze Aizsilniece on Sestdiena, 2022. gada 29. janvāris

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Fakts
Fakts

Omikrons ir dabīga vakcīna , tas tā , zināšanai , aikāsāpiņ !

Muļķi aikāsāp
Muļķi aikāsāp

Slimnīcas ir pārpildītas ar neārstētiem slimniekiem , nevis covid , atbalstu LĀB un Aizsilnieci , omikrona puņķus ārstē ģimenes ārsti !

Dr.Aikāsāp
Dr.Aikāsāp

Ai ai! Galīgi aptrakusi. Tas nu gan nav ārsta cienīgi. Ja slimnīcas būs pārslogotas, tad par kūdīšanu būs jāsūdz tiesā. Tā viņas darbība kļūst nelietīga!

Stienis
Stienis

Nopietni? Ārstu biedrība tikai tagad pamodās? Bet nu… labāk vēlāk, nekā nekad.