Krieķis par Rebenoka slepkavības izmeklēšanu: “Viņam nebija ienaidnieku, izņemot Bordānu!”

Pāvels Rebenoks

Bijušais Valsts Kriminālpolicijas priekšnieks Valdis Pumpurs pirms kāda laika izteicās, ka advokāta Pāvela Rebenoka slepkavībai neesot vispār nekādas loģikas, proti, tā ir no visiem pieņēmumiem ārā krītoša slepkavība.

Šo gadījumu kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” komentēja jurists Mārtiņš Krieķis, kurš sacīja, ka arī viņš piekrīt šādam viedoklim – šai slepkavībai nav loģikas.

“Un tas ir diezgan acīmredzami tāpēc, ka Pavēla nāve neizmainīja neko nevienā no viņa risinātajām lietām,” teica Krieķis.

Jurists uzskata, ka Rebenoka slepkavība nevar būt saistīta ar viņa profesionālo darbību. Toties, ja tā būtu bijusi laupīšana, zagļi noteikti būtu varējuši “iznest visu māju” vēl iepriekšējā vakarā, kad Rebenoks viesojies pie Krieķa ģimenes un mājā neviena neesot bijis.

Jautāts, kāpēc no versijām vajadzētu izslēgt saistību ar Rebenoka profesionālo darbību, Krieķis skaidroja, ka viņš zinot visas Pāvela profesionālās lietas. “Un es zinu, ka nevienā lietā šī slepkavība neko nemainītu,” norādīja jurists. Tāpat Pāvels vienmēr visās lietās bijis tendēts uz izlīgumu.

“Respektīvi, Pāvels vienmēr vedināja vienoties ar otru pusi. Un principā viņam nekad nav bijuši nekādi konflikti un nav bijis neviena ienaidnieka, izņemot [tieslietu ministru Jāni] Bordānu,” teica Krieķis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: XTV.LV

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Miezis
Miezis

Tas tak pat zirgam skaidrs, ka šobrīd valsti vada ne jau L un K, bet Bo. Pārējie ir tikai izkārtnes, kuriem kāda neliela daļa no salaupītā tiek atmesta. Viņš ir pelēkais kardināls, kurš rausta visus aiz striķīšiem, kā leļļu teātrī. Sīkmanīgs, atriebīgs cilvēciņš, kurš ticis pie varas, un domā, ka ir dievs. Vai vismaz vietnieks.

p.s. Izdomātie tēli ir tikai autora fantāzija, un jebkāda sakritība ar realitāti ir tikai nejauša sakritība. :))))

Acdc
Acdc

Varbūt saņēmis mājienu pārtraukt vāvuļot apkārt, citādi… Tādēļ ar steigu nomainījis plati.
Drīz sāks dziedāt, ka tas ir bijis nelaimes gadījums, neuzmanīgi apejoties ar ēvelētiem dēļiem.

Aino
Aino

Krieķis pats ir slepkava!