Kautiņā vienam aizstāvoties pret trim uzbrucējiem, vīrietim draud cietumsods

Nejauša tikšanās pie kāda lielveikala krasi izmainījusi vismaz divu cilvēku likteņus, diemžēl ne uz to labāko pusi. Izceļoties kautiņam, viens no tajā iesaistītajiem vīriešiem ar smagu galvas traumu nogādāts reanimācijā, un par viņu dzīvību cīnās ārsti, bet kādam citam draud nopietns cietumsods.

Par četru cilvēku asiņaino kautiņu, kas noticis pievakarē pie kāda veikala durvīm Ziepniekkalnā, likumsargiem pirmie ziņojuši nejaušie incidenta liecinieki, kā arī tirdzniecības centra apsargi. Trīs cilvēki uzbrukuši ceturtajam, likuši lietā dūres un nežēlīgi spārdījuši viņu ar kājām.

Pēc aculiecinieku stāstītā, konflikta cēlonis bijis saistīts ar nacionāla rakstura jautājumu. Sākuma trīs vīriešu kompānija prasījusi svešiniekam cigaretes, taču, izdzirdot negatīvu atbildi, kļuvuši agresīvi un sākuši fiziski izrēķināties.

Huligānu upurim nekas cits neatlicis, kā vien mēģināt pretoties un atbildēt.

Saprotot, ka vienam pret trijiem tikt cauri ar veselu ādu būs grūti, vīrietis ķēries pie tā, kas patrāpījies pa rokai – ņēmis velosipēda saslēgu. Viens no ķēdes vēzieniem trāpījis kādam no bariņā esošajiem pa galvu, nodarot smagus ievainojumus. Rezultātā persona nokritusi uz asfalta un šobrīd smagā stāvoklī atrodas slimnīcā.

Pārējie konfliktā iesaistītie tikuši aizturēti un nogādāti policijas iecirknī. Likumsargi sākuši kriminālprocesu pēc panta par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu. Rezultātā 42 gadus vecajam vīrietim, kurš sākumā bijis agresīvās kompānijas upuris, tagad noteikts aizdomās turamā statuss. Viņš agrāk nav sodīts, vainu atzīst un nožēlo, ka izvērties konflikts. Policisti konstatējuši, ka viņš atradies arī 1,5 promiļu reibumā.

Diemžēl šīs gadījums ir viens no tiem, ko nevar vērtēt viennozīmīgi. Kam bijusi taisnība un vai šajā situācijā sitiens ar ķēdi bijis attaisnots, lems tiesa.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , TwitterYoutube un Instagram!

Avots: LNT raidījums “Degpunktā”

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Fogts
Fogts

“tīšu miesas bojājumu nodarīšanu”?
– – – – – – – – – – – – –
Tīšu? Aizstāvoties, kā spēja, pret 3 uzbrucējiem? Kas viņam bija jādara — jāsāk pļaukoties, vai spļaudīties? Uzskatu, ka šis cilvēks nav vainīgs.