Kārtējais Latvijas tiesu meistardarbs: deģenerāti, varmākas, bērnu sitēji paliek uz brīvām kājām

vardarbība

Liepājas tiesa nolasījusi spriedumu lietā, kur sieviete un viņas vīrs apsūdzēti vardarbībā pret zīdaini.

23 gadus vecā Anna Marija Meļņikova un 37 gadus vecais Aivars Brunavs, būdami alkohola reibumā, fiziski ietekmējuši tolaik septiņus mēnešus veco meitenīti, jo viņa skaļi raudājusi.

Bērna patēvs Brunavs kliedzis uz meitenīti un sitis viņai ar roku pa dibenu un seju, licis uz vēdera un spiedis viņas seju spilvenā, tādējādi smacējot mazuli un nomācot raudāšanu.

Kad tas zīdaini nav apklusinājis, viņš aiz žokļa spiedis ciet zīdaiņa muti vai ar pašas meitenītes kājas pēdiņu sitis mazulim pa seju, traumējot lūpu un smaganas, kas sākušas asiņot.

Dienu vēlāk visam punktu  pielikušas meitenes septiņu mēnešu svinības, kurās viņas tēvs, kurš gan nav bioloģiskais, atkal pārskaities par zīdaiņa raudāšanu. Brunavs saķēris bērnu aiz abām rokām, vilcis pa dīvānu no viena gala līdz otram, pēc tam gultas galā zīdaiņa rokas atlaidis, rezultātā meitenīte nokritusi uz grīdas un pret lamināta grīdu atsitusi galvu. Vēlāk slimnīcā bērnam konstatēts smadzeņu satricinājums un paura kaula lūzums – smagi miesas bojājumi, kas bīstami dzīvībai.

Tiesa varmākam piespriedusi brīvības atņemšanu uz vienu gadu un diviem mēnešiem nosacīti, tātad aiz restēm Brunavs nenonāks. Zīdaiņa mātei piespriesti 220 stundas ilgi spaidu darbi.

Pēc incidenta Meļņikova un Brunavs šķīrušies, bet cietušo zīdaini jau adoptējusi cita ģimene.

Divus gadus ilgušā kriminālprocesa laikā Meļņikova jau dzemdējusi vēl vienu bērnu, par kura nākotni bažas tiesā neslēpa prokurore un cietušās pārstāvji.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: liepajniekiem.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Mārtiņš
Mārtiņš

Liepājas tiesa izceļas ar …NEPROFESIONALITĀTI … Viena izburbusi un veču nolietota bāba 2 izvarotājiem – tēvam un dēlam -par 5-gadīga meitēna sexizmantošanu “ilgākā laikā” piesprieda …pagaidu darbus. Tagad cita tiesas aizgalda govs par zīdaiņa brutālu piekaušanu atkal … Vai kāds ir iesniedzis Tieslietu ministrijai iesniegumu izskatīt šos abus gadījumus? Tiesas uztur nodokļu maksātāji! Kāpēc Puaro nespēj iesniegt tādu iesniegumu?

Skolnieciņš Vislatvijas skaudības dievs
Skolnieciņš Vislatvijas skaudības dievs

Vel viens bērns invalīds. Skumji. Varēja arī nomirt no kaut kā tāda.