Kā prokuratūra un SAB kopā ar Rudolfu Meroni nozog valsti – internetā publiskota „Meronigeitas datu bāze”

Juris Juriss

Kā prokuratūra un Satversmes aizsardzības birojs (SAB) kopā ar „arestētās mantas glabātāju” Rudolfu Meroni nozog valsti, – ar šādu pieteikumu interneta vietnē www.prokuratura.info ir publiskota „Meronigeitas datu bāze”, kura met tumšu ēnu ne tikai uz pašu skandalozo Šveices advokātu, bet arī prokuroru Juri Jurisu (attēlā), kurš jau iepriekš ir pieminēts saistībā ar Meroni interešu paslepu aizstāvību.

„Tiesiskuma un sabiedrības interešu vārdā nododam atklātībai unikālu materiālu – internetā publiskotu Rudolfa Meroni e-pasta saraksti pilnā apjomā. Te var atrast ne tikai afērista saraksti ar meitenēm, kurām, pēc visa spriežot, tiek maksāts ar Latvijas valstij nozagtu naudu (par to vairāk lasiet ŠEIT), gan daudzkārt interesantāko saraksti ar prokuroru Juri Jurisu, kurš šai slepenajai sarakstei pat ir izveidojis sev speciālas e-pasta adreses [email protected] un [email protected], sevi tajās godājot – Juris Holms,” skaidro www.prokuratura.info veidotāji.

Viņi min, ka „pēdējos gados ir noklusušas runas par valsts nozagšanu un korupciju Latvijā, taču tās apmēri patiesībā ir nevis samazinājušies, bet palielinājušies grandiozos apmēros. Viens no spilgtākajiem piemēriem, kas parāda, kā Latvijas Ģenerālprokuratūra un Satversmes aizsardzības birojs (SAB) piesedz un pat piedalās pat divsimt miljonu nozagšanā būtībā no Latvijas valsts, ir jau šur tur nedaudz aprakstītā Meronigeita.

Šīs afēras ietvaros ar Ģenerālprokuratūras un Satversmes aizsardzības biroja ziņu, prokuratūras un SAB darbiniekiem fiziski tajā piedaloties un to organizējot kopīgi ar advokātiem no Latvijas un odiozo prokuratūras favorītu un lutekli Rudolfu Meroni, tiek kopīgi īstenota prokuratūras arestētās mantas pārrakstīšana uz šim Šveices advokātam pietuvinātām firmām, radot valstij zaudējumus vairāk nekā divsimt miljonu eiro vērtībā”.

Vietnē www.prokuratura.info norādīts, ka „neliela daļa no šiem Meroni kunga epastiem ir parādījusies publiski jau iepriekš. Taču tagad sabiedrībai pirmoreiz tiek nodots pilnīgs afērista e-pasta kastītes saturs, kas atklāj daudz vairāk, nekā iepriekš ir bijis zināms. Piemēram, nu vairs nav nekādu šaubu, ka mistiskā aģentūra, kas jau iepriekš bija tikusi pieminēta saistībā ar grandiozās afēras piesegšanu, tiešām ir Satversmes aizsardzības birojs.

Tāpat var izsekot tam, kā prokurors Juris Juriss ne tikai organizē nozagtās mantas pārdošanu, bet arī nodod informāciju potenciālajiem lieciniekiem, saskaņo ar viņiem liecības utml. Ja Latvijas valsts tiešām būtu gatava cīnīties ar korupciju, prokuroram jau sen būtu uzlikti rokudzelži.

Jānorāda, ka šī sarakste jau ilgāku laiku ir Latvijas valsts drošības dienestu rokās, taču tiem vien zināmu apsvērumu dēļ tajā atrodamie fakti tiek noklusēti un noziedznieki – piesegti. Patiesi ceram, ka šo faktu publiskošana ieinteresēs ne tikai sabiedrību, bet arī kādu godīgu tiesībsargāšanas iestādi, izmeklētāju vai prokuroru, – nevar taču būt, ka tādi Latvijā vairs nav sastopami”.

Saskaņā ar vietnē atrodamo skaidrojumu „mahinatoru sarakste ir pieejama divos dažādos arhīvos un sakārtota hronoloģiski. Katrā lapā ir pieejami 100 e-pasti, kuri ir iespēju robežās attīrīti no pielikumiem, attēliem un nevajadzīgiem izskaistinājumiem, lai padarītu tos viegli lasāmus.

Taču, tā kā e-pastu ir pārāk daudz, lai izlasītu visus, un liela daļa no tiem ir pagalam neinteresanti, iesakām izmantot meklēšanas iespēju, kas ir vislabākais veids, kā atrast šajos e-pastos sabiedrībai nozīmīgus faktus.

Konvertācijas rezultātā gan varētu būt problēmas, meklējot vārdus, kas satur latviešu valodas mīkstinājumus vai garumzīmes, kirilicas simbolus utml. Taču tas nevarētu radīt nopietnas problēmas, meklējot – un atrodot – informāciju par to, kas un kā ir piedalījies Latvijas valsts nozagšanā”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Attēls: ekrānfoto

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
FOX
FOX

Tomēr Latvijā nav godìgu , cilvēkus sargājošu iestăžu , jo nav absolūti šiem nekādas kontroles , arī Saeimu kontrolē valdošā kliķe , tāpēc saprotama ir UK rīcība !

Max
Max

Lai afēra veiksmīgi noslēgtos JJ jāieliek par ģenerālprokuroru. Viņš tad parūpēsies, lai ĢP paraksta dokumentu, ka no Meroni viss ir saņemts atpakaļ v celostji i v sohranostji, pretenziju nav un viss čikeniekā. Juris varēs braukt pēc tā ko mantas glabātājs viņam paglabājis. Viņš tikai vēl nezina, ka meronis uzmetīs arī viņu :)))

Vilks
Vilks

Izskatās ,ka latvijā nopirkt prokuroru ir nieka lieta.Sicīlija atpūšas.

Stienis
Stienis

Informācijas turētāji varētu šo visu publiski pārsūtīt arī Krišjānim, Inārai, Egilam un palūgt viņu domas…

plebejs
plebejs

Atcerieties,ko teica UK europarlamenta deputāti, pametot Briseles sēžu zāli,( šeit nav demokrātijas!).Šie abi vīri,tiek augsti vērtēti ES :)