Juta Strīķe nestrādā, bet saņem algu

Juta Strīķe

Juta Strīķe, kādreizējā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja vietniece,  atrodas darbā, saņem algu, bet amata pienākumus nepilda, otrdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks.

Viņš norādīja, ka šāda situācija ir jau aptuveni pusotru gadu.

Streļčenoks pauda, ka pašreizējā valsts likumdošana ļauj biroja darbiniekam nepildīt vadības dotos uzdevumus, un viņu atbrīvot no darba ir faktiski neiespējami.

Par esošo situāciju KNAB vadītājs informējis Saeimas deputātus.

Kā zināms, jau ilgstoši ir nesaskaņas, starp KNAB vadītāju Streļčenoku un viņa kādreizējo vietnieci Strīķi. KNAB un Strīķe, kura šobrīd ir viena no biroja darbiniecēm, savas domstarpības vairākkārt risinājuši tiesas zālē.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: BNS

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
omite
omite

Juta un Jurašs un vēl viens otrs tik tiešām strādā,bet,neko darīt,ka priekšniekam nepatīk “viņu deguni”S….ks jau pats neko daudz nesajēdz.

Margarita
Margarita

Daudziem deputātiem arī neļautu strādāt- kaitējums būtu bijis mazāk. Pensiju likumi, to izmaiņas un sociālā sfēra vispār neatbilst nekādām morāles normām. Sevi deputāti uzskata par 3.2 reizēm parākiem par vidējo cilvēku, ja spriest pēc viņu nominālas algas, par piemaksām nemaz nerunājot. Tautas kalpi, nerādot nekādas vērtības dzīvo labāk par savu saimnieku.

Juris
Juris

Es saskāros ar ko citu. Darba tiesībās tiesā tiesnesei Rūķei norādīju, ka Jutu atjaunoja darbā, jo tika pārkāpts darba uzteikums, salīdzinot ar savu gadījumu, uzteikumu darba nespējā, Tiesnese RŪĶE paskaidroja, ka es neesmu Juta un!!!!! ….. Secinājums, ir spriedums, proti, darbinieku darbnespējas laikā var atbrīvot no darba, jo nav ticamība darbiniekam. DL 109.panta 3.daļa nedarbojas…… . Man ir žēl, ka 2.grupas invalīds nevar atjaunot savas aizskartās tiesības, bet amatpersona, kas atjaunota darbā var 1,5 gadi neko nedarīt un saņemt darba algu. Baigi dīvainā valstī es dzīvoju…. Man pēkšņi nokrita rozā briles, skatos uz TEMĪDU tad uz lozungu VIENA TAISNĪBA VIENS… lasīt vēl »

tiesiskums
tiesiskums

Latviski tas saucās – liekēde, zinātniski – parazīts. Cerams ka viņa atmaksās atpakaļ nepelnīti piesavināto nodokļu maksātāju naudu.