Oļegs Fiļs turpina terorizēt bijušās sievas vecākus

Fiļs

Lūk, šādu īsziņu pavisam nesen no naudas atmazgāšanā vainotās ABLV bankas akcionāra, viena no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, saņēma jau cienījamos gados esošā pensionētā skolotāja, Santas Bernālas mamma (saglabāta oriģinālā rakstība).

“Kā godīgs cilvēks, gribēju painformēt ka drīzumā iesniegšu prasījumu policija par kriminālvajāšanu uzsākšanu par nepatieso ziņu sniegšanu policijā no Andreja Z un jūsu meitas pusēm, ar mērķi ierosināt kriminālprocesu pret manis ( vajāšanā, novērošana, vardarbība pret bērniem un citām nepatiesām zinām). Man mērķis būs panākt tādas darbības sodīšanas gan kriminālatbildības gan civiltiesiskajā kārta. Ja jums ko teikt šajā sakara, nerunājot par visu jūsu ģimenes atvajinosanas man personīgi, vēl palika drusku laiks. Oļegs”

Citiem vārdiem sakot, starptautiski pazīstams naudas atmazgātājs, kura banka sabruka ASV noteikto sankciju dēļ un kuram, droši vien, tāpēc pašam sev un visiem citiem visu laiku ir jāatkārto, ka viņš ir “godīgs cilvēks”, šāds vīrelis nespēj pārtraukt ne tikai vajāt savu bijušo sievu, piedzenot kastroļus un prasot atdot laulības laikā dāvināto, bet turpina psiholoģiski terorizēt arī bijušās sievas vecākus, cienījamus, jau gados esošus seniorus, pieprasot visas ģimenes atvainošanos.

Fiļa īsziņā gan nav norādīts, kā tieši Zamuelu ģimenei vajadzētu viņam atvainoties, toties ir skaidri pateikts, ka nu jau kārtējos kriminālprocesus un civilprasības viņi var sagaidīt kā sodu par to, ka bija uzdrošinājušies aizstāvēt paši savu meitu.

Tāds, lūk, mērglis ir Oļegs Fiļs.

 

Autors: Jurģis Liepnieks

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


16
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Drakuls
Drakuls

Naudas un mantas karie bankieri …

piekrītu
piekrītu

Sižets stipri atgādina multfilmu “Ezītis miglā”.

no malas
no malas

Ja atmiņa neviļ, pēc viena no pirmajiem Liepnieka rakstiem par šo tēmu baņķieris ielika ļoti aizskarošu komentāru ar draudiem uzsākt tiesa darbus par nepatiesām ziņām, kurus gan vēlāk dzēsa.

Krokodila dandijs Swe
Krokodila dandijs Swe

Fiļa,iedod man milijonu un es viņu ar visām pekelēm pie Tevis atvedīšu…
Interesanti palasīt rakstus,kur viens uztinis kāsi pavelk baņķieri aiz piedurknes un tas kā pusaudzis atbild uz provokācijām.
Interesanti kāda Liepniekam daļa kas,kam,ko prasa?!;)

Mia
Mia

Kastroļu fiļs :)

Teodos
Teodos

A es ar varu šeit publicēt kādu maksas rakstu, vai tas ir tikai seksīgām, vieglas uzvedības sievietēm iespējams?

Zane
Zane

Tu runā par to veco, slimo zirgaģīmi?😂

Olafs
Olafs

Visu pareizi vins dara! Ja zaglji sniedz nepatiesas zinas policijai un dzeltena PR zurkai. A ka savadak ar zagliem cinities?

Σάνδρα
Σάνδρα

Ja pareizi atceros, tad tieši Fiļs bija tas, kurš sākotnēji draudēja ar melno PR medijos savu prasību neizpildīšanas gadījumā. Tagad pēkšņi viņš ir nepatiesi apvainotais. Šoreiz piekritīšu Liepniekam un tiem, kuri saskata NPD Fiļa rīcībā. Nebrīnītos, ja papildus NPD atklātos sociopātiskas tendences. Tomēr diagnozes noteikšana lai paliek psihoterapeitu ziņā- mans kompetences līmenis aprobežojas ar attiecīgās literatūras lasīšanu, nevis diplomu psihoterapijā vai psihiatrijā.

Ff Ef
Ff Ef

Jurģi, pasakki kurš Tev maksā. Vnk interesanti, jo citādi nav saprotams šis krusta gājiens/dzeltenaiās ziņas u.t.t. pret Fiļu. Nepazīstu personīgi nevienu pusi, faktus nezinu, tā kā man po. Tas tā, piezīmei.

Stienis
Stienis

Vai nav vienalga, vai tas ir Jurģis vai jebkurš cits vecis, jo ne jau tas ir galvenais. Rodas iespaids, ka tev, tāpat kā Fiļam ir svešs tāds jēdziens kā vīrieša gods un pašcieņa.

Ef Ef
Ef Ef

Cik Latvijā nav sieviešu, kuras terorizē bijušie ex? Reku tepat kaimiņos – “seksīgā Liene” arī cietusi. Kur aizstāvības raksti? :) Un nepin te iekšā jēdzienus, par kuriem, kā izskatās, tev pašam nav sajēgas.

Stienim
Stienim

Cik saprotams, tev ir zināmi fakti? Vīrieša gods un cieņa parasti attiecināma pret sievieti, bet ne pret jebkuru mātīti. No malas paskatoties, tā viņa sieva izrīkojās vienkārši pretīgi. Varu saprast, ka vecis jūtas izmantots un piekrāpts.

Oļegs Kastrolis
Oļegs Kastrolis

Vai tās īsziņas sūtītājs ir tas godīgais cilvēks, kurš par mazu, bet taisņīgu atlīdzību palīdzēja bandītiem legalizēt nozagto?

Ābola
Ābola

Amerikā jau Me Too būtu viņu saplosījuši gabalos. Emocionāla varmācība arī ir varmācība, īpaši nepiedodama pret sievieti un vecākiem cilvēkiem.

Megrē
Megrē

Kompleksu nomocīts sugardaddy.