Instrukcija varmācīgiem vīriešiem: kā izmantot policiju pret bijušajām sievām. Oļega Fiļa paraugstunda

Fiļs
2. Oļegs Fiļs - 144 miljoni eiro

Mūsdienās, kā zināms, ne visi zagļi un bandīti staigā apkārt ar nazi vai pistoli, vai naktī ložņā pa tukšām vasarnīcām. Ir, piemēram, tādi balto apkaklīšu noziedzības pārstāvji, kas atmazgā simtiem miljonu katru gadu un bauda visus superbagātnieku dzīves labumus. Viens no šādiem labumiem vismaz Latvijā, šķiet, ir iespēja pasūtīt Latvijas policijā kriminālprocesus pret tiem, kam vēlies ieriebt.

Piemēram, Oļegs Fiļs ir panācis, ka pret viņa bijušo sievu ir ierosināts kriminālprocess par krāpšanu. Tās būtība ir tāda, ka šobrīd Fiļa kungam pēkšņi ir radušās aizdomas, ka bijušās sievas uzņēmums, it kā gatavojas pēc deviņiem gadiem (!) – proti, 2027. gadā – neatdot viņam kredītu un tāpēc nesniedz viņam pēkšņi pieprasītos papildu nodrošinājumus kredītlīgumiem, kurus viņš pats, profesionāls baņķieris būdams, viņas uzņēmumiem izsniedzis. Izklausās absurdi, ka kāds varētu ierosināt un izmeklēt kriminālprocesu par noziegumu, kurš varētu tikt paveikts nākotnē pēc deviņiem gadiem, jo tikai tad teorētiski Fiļa bijusī sieva varētu gūt kādu materiālu labumu no savas it kā krāpšanas, bet Latvijā tas viss ir iespējams. To, ka Fiļs brīnumainā kārtā jau iepriekš zina, kādas darbības šajā kriminālprocesā tiks veiktas un ir informēts par lietas materiāliem, kas tajā savākti (acīmredzot, tādas ir kriminālprocesu “pasūtītāju” tiesības), Santas Bernālas advokāts ir aprakstījis pagājušajā nedēļā tiesā iesniegtajā dokumentā.

Citēšu dažus fragmentus no šī dokumenta.

“Iesniedzu pierādījumus, kas apliecina, ka Oļega Fiļa rīcībā ir bijusi un ir informācija, kas satur izmeklēšanas noslēpumu kriminālprocesā Nr.11518003018 – 1) viņa rīcībā ir bijusi jau iepriekš zināma informācija par kriminālprocesā plānotajām procesuālajām darbībām; 2) viņam ir zināmas ziņas par kriminālprocesā esošajiem materiāliem, piemēram, par Atbildētājas kontu izrakstiem. Iesniegtie pierādījumi arī apliecina, ka Oļega Fiļa iesniegumi Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldē tiek izskatīti īpašā kārtībā, neņemot vērā to, ka tie ne pēc būtības, ne pēc teritoriālās piekritības, ne pēc ierastās prakses, nav minētās pārvaldes piekritībā. 

[1] 2018.gada 22.jūnijā Oļegs Fiļs (nevis Valsts policija) no sava e-pasta  [email protected] Atbildētājai un vēl 7 adresātiem izsūtīja Rīga reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja paziņojumu par kriminālprocesa Nr.11518003018 uzsākšanu (skat. Pielikums Nr.2). 

[2] 2018.gada 3.jūlijā Oļegs Fiļs izsūtīja vēl vienu e-pasta vēstuli, norādot tajā virkni faktu, kas saistīti ar kriminālprocesu Nr.11518003018 un tajā vēl tikai plānotajām procesuālajām darbībām un proti, šajā 2018.gada 3.jūlija vēstulē Oļegs Fiļs norāda, ka kriminālprocesa ietvaros pret Santu Zāmueli personīgi, viņai piederošajām un cita veida iesaistītajām Sabiedrībām un citām iespējamām iesaistītajām personām, tiks veiktas procesuālas darbības.

[3] Atbilstoši Oļega Fiļa norādītajam, 2018.gada 17.jūlijā Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja 1.nodaļā tika pieņemts lēmums par aresta uzlikšanu kriminālprocesā Nr.11518003018 SIA “Lion and Rockstar” kapitāla daļām, kuras pieder Atbildētājas tēvam un kura Valdes locekle ir Atbildētāja, kā arī SIA “Lion and Rockstar” nekustamajam īpašumam Rīgā, Strēlnieku ielā 2A-25.

[4] 2018.gada 17.augustā Atbildētāja saņēma vēl vienu Oļega Fiļa e-pastu (sūtīta saviem juristiem, bet sūtījumam pievienots arī Atbildētājas e-pasts), no kura redzams, ka O.Fiļs plāno vēl vienu kriminālprocesu pret Atbildētāju, viņas ģimenes locekļiem un vēl vairākām personām, norādot, ka policijai šāds process patiks. 

[5] Arī šis Oļega Fiļa plāns uz doto brīdi tiek īstenots, turklāt – atkal ar Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja darbinieku starpniecību (skat. pielikums Nr.4). Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes 3.birojā jau ir uzsākta resoriskā pārbaude sakarā ar Oļega Fiļa iesniegumu par dažādu laulības laikā iegūto kustamo mantu piederību, lai gan ne pēc būtības, ne pēc teritoriālās piekritības, ne arī pēc ierastās prakses šāda iesnieguma izskatīšana nav minētās pārvaldes piekritībā. 

[6] Neskatoties uz to, ka visi kriminālprocesā Nr.11518003018 esošie materiāli ir izmeklēšanas noslēpums un tie Prasītājam nevar būt pieejami, 2018.gada 6.septembrī Oļega Fiļa pārstāvji piesaka tiesai lūgumu izprasīt no Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes kriminālprocesa Nr.11518003018 lietas materiāliem tajos esošo Atbildētājas konta izdruku. 

Tātad, ņemot vērā visu iepriekš minēto, ir ļoti ticams pieņēmums, ka Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki ir vairākkārtīgi izpauduši Oļegam Fiļam izmeklēšanas noslēpumu un, ļoti iespējams, kādu materiālu vai citādu interešu vadīti, darbojas Oļega Fiļa interesēs.”

Tātad, faktiski ir pamats domāt, ka pret Santu Bernālu ierosināto kriminālprocesu Oļegs Fiļs izmanto, lai ar Valsts policijas resursiem un tām iespējām, ko dod aktīvs kriminālprocess, izspiegotu savu bijušo sievu, kā arī vāktu faktus un informāciju par savu bijušo sievu, kuru tālāk varētu izmantot citām aktivitātēm, kas vērstas pret bijušo sievu.

Latvijā, kur katra trešā sieviete cietusi no fiziskas vardarbības, var tikai minēt, cik vēl sieviešu cieš no šādu balto apkaklīšu kundziņu emocionālas un psiholoģiskas varmācības. Taču, kad tā tiek realizēta, izmantojot, kā izskatās, korumpētas Valsts policijas amatpersonas, tas ir dubulti nepieņemami. Diemžēl, ja kāds ir viens no bagātākajiem Latvijas iedzīvotājiem, tad tas tieši tā notiek.

Autors: Jurģis Liepnieks

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


18
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Dakters
Dakters

Te visdrīzāk ir cita problēma – ja sieviete maina vīriešus ik pēc diviem gadiem un jau kādu desmito reizi – psiho traucējumi galva ir viennozīmīgi. Pagaidīsim ar popkornu rokas, kas būs nākamais pēc Davida Bernahla..

obliko morale
obliko morale

AS “ABLV Bank” līdzīpašnieks Oļegs Fiļš pēc šķiršanās no žurnāla “Cosmopolitan” bijušās redaktores, vīnzines Santas Kristiānas Zāmueles uzsācis attiecības ar 26 gadus veco bankas darbinieci Kristīni Jelinsku, kura joprojām ir oficiāli precējusies. Tagad tapis zināms – romāns ar Fiļu izjaucis viņas laulību.

VerstappenS
VerstappenS

On the national level, countries ruled by psychopaths become corrupt and brutish police states constantly at war with created and imaginary enemies. The population becomes paranoid, neurotic, and ultimately secondary psychopaths. In a psychopathic culture, everyone must adopt a ruthless attitude as a survival strategy.

Šķiršanās ar sociopātu
Šķiršanās ar sociopātu

Šķiršanās no sociopāta ir tik traumatiska, ka daudzas sievietes vairs nespēj uzticēties vīriešiem un bailēs no jaunas traumas neveido attiecības. Psihologi apgalvo, ka sociopāts ir spējīgs novest upuri līdz dziļai neirozei un pat pašnāvībai. Ne visas sievietes spēj izturēt kaunu un pazemojumu, ko radījis sociopāts. Daudzu sieviešu, kurām ir attiecības ar sociopātu, kļūda ir tā, ka viņas ilgi nespēj izlemt par šķiršanos. Viņas cer, ka vīrietis labosies un visu nožēlos. “Mana mīlestība viņu pārmainīs, es padarīšu viņu citādu.” Iegaumē reizi par visām reizēm: sociopāti nemainās. Sociopātija ir ne tikai audzināšanas trūkums, bet arī slimīgs stāvoklis, kura saknes meklējamas ģenētikā un… lasīt vēl »

stalins
stalins

Zagt vairs nav zagt un kraapt vairs nav kraapt.Tas ir tiesiskums Zamueles&Liepnieka skatiijumaa.Ciinieties par izkraaptaa atgushanu- tas gan esot noziegums.Varat pasuutiit veel kaadu romaanu Zamueles kundze-visa nauda jau veel notrallinaata.

dusmīgā
dusmīgā

Par naudu var nopirkt visu – izmeklēšanas noslēpumus ….
Un Fiļam ir nauda ….

Tipiņš
Tipiņš

Santai Zāmuelei bija uzdāvināts cik saprotu no nopludinātas informācijas ap 5 m… Tāpēc viņai ir nauda uz tik dārgiem politiskiem konsultantiem ka Jurģis Liepnieks!

dms
dms

Tā dzīvē notiek. Kāds paspēj pirmais
pieteikties pie Jurģa Liepnieka.
Kurš varētu nopludināt info, cik maksā valsts kriminàlpolicijas pakalpoojumi? Ir aizdomas, ka paziņa plāno neatdot aizdevumu, kurš nav vēl aizdots.

Tipiņš
Tipiņš

“Vajāšanā ar Dārgo Šampanieti” – Instrukcija A-Z….. Jurģi! Tev pašam nav smieklīgi? Vai Tu reklamē Oļegu sieviešu vidu un vienlaicīgi pazemo Santu Zāmueli?

hth
hth

Projekcija ir aizsardzības mehānisms, kuru izmanto, lai izvairītos no atbildības par savām sliktajām rakstura īpašībām un to piedēvēšanu kādam citam. Tādējādi manipulators izvairās atzīt savu vainu, kā arī izvairās no atbildības par sekām.

Jurists
Jurists

Ne Max, domāju ka Oļegam pēc kārtējās uzvaras Tiesa jāsāk domāt par grāmatas rakstīšanu – “Vīrietis un sieviete – vajāšanā ar Šampanieti”. 1. Sadaļa – mīlestība par naudu; 2.sadaļa – Laulības un finanšu krāpšana; 3.sadaļa – bēgšanas no Latvijas ar Šampanieti rokas; 4. sadaļa – Santas Zāmueles lēmums par Jurģa kā pasaules slavena ņirgāšanās speciālista par Latvijas tiesību sistēmu piesaistīšana ……5. sadaļa – END…….

dsm
dsm

Laba ideja, ja tas rada laimes sajūtu. Domājams, ir smagi dzīvot ar pārliecību, ka nauda ir vienīgā īpašība, kas piesaista pretējo dzimumu.

Max
Max

Domāju, kastroļu Fiļam arī vienu dienu vajadzētu atnākt pakaļ tāpat kā Kvadrātam, jo viss amerikāņu rakstītais gan par kukuļu došanu, gan par atmazgāšanu ir 1000% taisnība.

Zane
Zane

Tev nav par ko citu rakstīt? Vairs nav interesanti… uzraksti labāk par Santas izkrāpto naudu, mīłāko, ar kuru vińa gulēja apmēram GADU , būdama precēta un ieliktajiem zobiem…, par Ołega naudu, protams . :) Pirms Ołega izskatījās un arī uzvedās lēti :) brauca ar vecu grabažu, baigā princese un cietēja šobrīd 😂

fyi
fyi

Šis raksts publicēts sadaļā “Tiesiskums” un saturs atspoguļo nopietnu problēmu valsts varas iestādē, kad korupcija ir spēcīgāka par likumu, nevis kurš ielicis vai izņēmis zobus.
Zane vairāk atgādina zānu, bet tas nu tā.

Zane
Zane

Gulēt par naudu ir nosodāmāk nekā tikt apkrāptam-emocionāli un finansiāli, vīrietis cīnās par savu taisnību… uzturēt dāmu un vińas mīłāko… domāju, ka tas ir smagi…

Mia
Mia

Kastroļu Fiļs :)

Max
Max

Sugardaddy Fiļs