Jaunais VP priekšnieks Ruks: “Vecie laiki [policijā] ir beigušies”

Vakar amatā apstiprinātais Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē uzsvēra, ka viņš būs ļoti neiecietīgs pret negodprātīgiem policistiem, jo “vecie laiki beigušies”.

Jāstrādā pie tā, lai VP būtu regulāra un pastiprināta kontrole pār likumsargiem, teica Ruks. Šādai kontrolei ir jāsākas jau no policista tiešā priekšnieka līmeņa. “Jāskatās, kā policists dzīvo, kādu auto pārvietojas, kāda ir viņa māja,” piebilda Ruks.

Tiešraide: preses konference ar A.Ruku

Gepostet von Sandis Ģirģens am Mittwoch, 14. Oktober 2020

VP priekšnieks vērsa uzmanību, ka negodprātīgas rīcības izskaušanai liela nozīme ir prevencijai, topošo policistu izglītošanai un VP sadarbībai ar Iekšējās drošības biroju un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB).

“VP koledžā jautājumam par korupcijas riskiem jau sākotnēji jābūt iekļautiem policistu izglītošanā. Jāskaidro konkrēti piemēri no pagātnes un kas par to draud. Izaudzinot policistu no pirmajām dienām, viņš nedomās par koruptīvām izpausmēm,” norādīja Ruks.

Kā zināms, valdība vakar Valsts policijas priekšnieka amatā apstiprināja VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieku Armandu Ruku.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt arī šajā publikācijā minēto tautas kalpu izglītību, parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, “partiju tūrismu” un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Foto: Valsts policija

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vilks
Vilks

Katram jaunajam VP priekšniekam šī frāze ir jāpasaka!

Ments
Ments

Beidzot , beidzot Soziku tomēr padzīs !