Izvarošana Rēzeknē: Izmeklēšanā iesaistās un jauc gaisu policists -iespējamā varmākas radinieks

policijas iecirknis Rēzeknē

Rēzeknes novada Lendžu ciemā vairākus vīriešus tur aizdomās par sievietes izvarošanu. Tikmēr cietusī un vairākas citas personas ir neizpratnē, kāpēc policija aizdomās turamos ir palaidusi brīvībā, vēsta TV3 raidījums “Bez tabu”.

Jauna sieviete esot izlauzusies no gūsta dzīvoklī Lendžu ciemā, kur vīrieši viņu visu nakti esot ieslodzījuši, piesējuši, dzirdījuši, graizījuši, situši un izvarojuši, tā, atceroties cietušās sievietes traumas, un atstāstot upures sacīto par piedzīvoto dzīvoklī, raidījumam stāstīja Lendžu iedzīvotāja, pie kuras cietusī rada patvērumu, 27. jūlijā rīta pusē izlaužoties no gūsta.

“Viņa bija panikā, ļoti lielā panikā. Sitās durvīs. Šausmīgi sitās. Es uzreiz attaisīju vaļā un redzu – sieviete ar asinīm uz rokām, sejas! Teica: “Ielaidiet mani, mani izvaro, grib nosist!”,” raidījumam “Bez tabu” stāsta Lendžu iedzīvotāja.

Iedzīvotāja turpina: “Viņai drēbītes bija uz kreiso pusi. Viņa bija izrāvusies. Viņa drebēja pie visām miesām, raudāja. Viņa patvērumu meklēja, teica: “Mani nositīs!” Viņu izvarojuši, griezuši rokas, sasista. To varēja redzēt, ka bija sasista. Pat sēdēt viņa nevarēja!”

Raidījums sazinājās arī ar cietušo sievieti. Viņa žurnālistiem norādīja, ka iepazinās ar četriem vīriešiem Rēzeknē, kuri aicināja uz automašīnu. Paklausot aicinājumam, iesēdās auto, kur iereibušie vīrieši piedāvājuši viņai iedzert. Vēlāk cietusī esot attapusies svešā vietā, nezināmā dzīvoklī. Atsevišķi vīrieši no četrotnes bijuši īpaši brutāli, kamēr citi ne tik, bet viņi nedarīja neko, lai apturētu vardarbīgākos, raidījumam norādīja cietusī. 

Viņai no rīta izmantojusi izdevību un aizmukusi. 

“Bez tabu” ziņo, ka valsts policijā ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 159. panta otrās daļas, par izvarošanu personu grupā. Diviem vīriešiem noteikts aizdomās turētā statuss, bet pārējiem diviem – personas, pret kuru uzsākts kriminālprocess, statuss.

Cietusī, lieciniece un citi Lendžu iedzīvotāji ir neizpratnē un ļoti satraukti – policija nav lūgusi tiesai piemērot drošības līdzekli-apcietinājumu. Kā norādīja Lendžu iedzīvotāji, vairāki iespējamie varmākas ir no Lendžu pagasta.

“Es jums nevarēšu atbildēt, kāpēc netika noteikts apcietinājums, jo tas ir pirmstiesas izmeklēšanas noslēpums.

Ir brīdināti par to, nedrīkst tuvoties un sazināties ar cietušo. Ja viņi to pārkāps, tiks piemērots bargāks drošības līdzeklis,” raidījumam norāda VP Ziemeļlatgales iecirkņa priekšnieka vietnieks Guntars Kračus.

Tikmēr lieciniece un cietusī raidījumam apgalvo, ka izmeklēšanā neatļauti iesaistās un traucē darbu policists, kurš ir radinieks vienam no iespējamām varmākām. 

Valsts policijas pārstāvis gan sarunā ar “Bez Tabu” noraidīja pārmetumus par padotā iesaistīšanos izmeklēšanā un tās ietekmēšanu.

Avots: TV3 raidījums “Bez tabu”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pēteris
Pēteris

Tas jau izklausās kā Indijā.

Kā bij?
Kā bij?

Tā tīri lai viena versija ir – viņa iesēdās pati vai viņu iesēdināja?

Arta
Arta

Pilnīgs bordāna bezkompromiss

Neizpratne
Neizpratne

Kāpēc sieviete iesēdās mašīnā pie veseliem četriem!!! vīriešiem?

Sapratne
Sapratne

Par iesēšanos automašīnā noteikti vajag izvarot!

aa10aa
aa10aa

vai nu pašpārliecinata vai duma