Iveta Elksne tomēr paliek LTV

Iveta Elksne

Latvijas Televīzijas (LTV) žurnāliste, raidījuma “100.pants” vadītāja Iveta Elksne, kura pēc publiskās informācijas par viņas dalību mediju treniņos iesniegusi atlūgumu, tomēr nolēmusi palikt LTV, ziņo laikraksts “Diena”.

Pēc LTV ģenerāldirektora Edgara Kota aicinājuma, Elksne tomēr nolēmusi palikt LTV. Mediju treniņu vadīšana viņai turpmāk būšot liegta, ziņo “Diena”.

“Elksnes kolēģi LTV ziņu dienestā neslēpj – vēsts par Elksnes paralēlo nodarbi bijis nepatīkams pārsteigums, taču nav pārliecināti, vai žurnālistes aiziešana no pēdējā gadā “izplucinātā” ziņu dienesta, kuru pametuši vairāki pazīstami žurnālisti nebūtu pārāk pārsteidzīgs solis,” norāda laikraksts.

Kots aicināja Elksni nepārsteigties ar atlūguma iesniegšanu, dodot iespēju iepriekš LTV Ziņu dienesta vadītājam Marekam Gailītim iesniegto atlūgumu paņemt atpakaļ.

LTV ģenerāldirektors informēja, ka viņa lēmums aicināt Elksni nesteigties ar atlūguma iesniegšanu saistīts ar to, ka viņa nav vienīgā žurnāliste, kura nodarbojas ar mediju treniņiem.

Elksne iesniegusi atlūgumu saistībā ar jūnija sākumā publiskoto informāciju par viņas dalību mediju treniņos, kas tika viņai pārmests kā neētiskā rīcība.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar