Iveta Elksne iesniedz atlūgumu

Iveta Elksne

Latvijas televīzijas (LTV) žurnāliste, 100.panta vadītāja Iveta Elksne otrdien, 10.jūnijā, iesniegusi atlūgumu. “Viņas atlūgumu es esmu pieņēmis,” Dienai apstiprināja LTV Ziņu dienesta vadītājs Mareks Gailītis.

Ziņu dienesta vadītājs sacīja, ka I.Elksnei tika dots laiks un viņa pozīcija vienmēr bijusi tāda, ka mediju treniņu vadīšana un žurnālistika nav savienojamas. “Impulss droši vien viņai bijis raksti medijos,”  uzskata  M.Gailītis.

Pati I.Elksne komentārus nesniedz.

M.Gailītis neesot zinājis, ka I.Elksne turpina konsultēt amatpersonas, kā atbildēt uz žurnālistu jautājumiem. Pēc viņa skaidrotā, tas “vēsturiski” palicis no iepriekšējā LTV ģenerāldirektora laikiem, kurš darbu savienošanā nekādas problēmas neesot saskatījis, stāsta M.Gailītis.

Citi LTV darbinieki, kuri vada mediju treniņus, to ar darba devēju esot saskaņojuši.

M.Gailītis sacīja, ka šonedēļ un arī nākamajā nedēļā skatītāji pēc  Panorāmas  redzēs Aculiecinieku, kas tika plānots jau iepriekš un nav saistīts ar I.Elksni. Kas būs I.Elksnes vietā, pagaidām nav zināms, jo pēc tam sākoties vasaras atvaļinājumu laiks, kad 100.panta ēterā nebūs.

Jaunajā sezonā Panorāmu gaidot pārmaiņas. “Vai 100.pants būs arī rudenī, es jums nevaru atbildēt, bet varu pateikt, ka Ivetas Elksnes Latvijas televīzijā nebūs,” teica M.Gailītis.

Galīgais lēmums par I.Elksnes atlūguma pieņemšanu ir jāpieņem LTV ģenerāldirektoram Edgaram Kotam, kurš iepriekš Dienai sacīja, ka mediju treniņu vadīšana Latvijas televīzijas darbiniekiem būs jāpārtrauc.

I.Elksne paralēli darbam televīzijā sniedz konsultācijas, kā atbildēt uz žurnālistu jautājumiem. Uzņēmums Mediju treniņi pieder I.Elksnei kopā ar ekspolitiķi Edvīnu Inkēnu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar