Ietekmīgais „likumīgais zaglis” Guli apņēmies “ieviest kārtību” Latvijā

kriminālās aprindas
Nadirs Salifovs (Guli)

Par vienu no ietekmīgākajiem brīvībā esošajiem„likumīgajiem zagļiem” dēvētais azerbaidžāņu “mafijas” līderis Nadirs Salifovs (Guli) ķēries pie Baltijas „apgūšanas”, vēsta vairāki kriminālajās aprindās notiekošajam sekojoši portāli un informācijas avoti.

Baltijas valstu azerbaidžāņu diasporas sākušas žēloties par Guli sūtītiem cilvēkiem, kas piedāvā „jumta” pakalpojumus. Tiek nepārprotami paskaidrots, ka atteikuma gadījumā ne Baltijā, ne arī kur citur plašajā pasaulē neviens nepalīdzēs atrisināt problēmas, kas varētu piemeklēt īpaši stūrgalvīgos.

Krievijas specdienestu eksperti pieļaujot, ka tik aktīvi uzsākta „teritorijas pārplānošana” nepaliks bez ievērības no citu noziedzīgo grupējumu puses. Galvenais figurants, kas Guli spētu stāties pretī, varētu būt „likumīgais zaglis” Zurabs Šamugija, zināms arī kā Adu no Zugdidi, vēsta portāls crimerussia.com.

Šamugija Latvijas kriminālajās aprindās ir diezgan ietekmīgs. Divtūkstošajos gados šeit izcietis divus pēdējos cietumsodus, gruzīnu izcelsmes bandītam Latvija šķiet piemērota, lai šajā Eiropas valstī nobāzētos.  Viņa autoritāte Baltijas reģionā īpaši pieauga pēc igauņu mafijas bosa Nikolaja Tarankanova slepkavības 2016. gadā. Ir pat cilvēki, kuri uzskata viņu par pirmā numura „likumīgo zagli” Baltijā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka līdz šim viņš ir veiksmīgi cīnījies ar ieceļojošiem zagļiem un kriminālajām autoritātēm, kas arī noskatījušas Latviju par savu jauno „mājvietu”. Klīst nostāsti, ka tieši Šamugija Rīgā spējis nolikt pie vietas „likumīgo zagli” Džemalu Mikeladzi (Džemo), kurš pērnā gada nogalē sāka skaidrot attiecības ar Adu no Zugdidi kontrolētajiem automašīnu zagļiem un komersantiem. Rezultātā Džemo bija spiests no valsts laisties lapās, jo viņam skaidri lika saprast, ka viņš ir „pasūtīts”, un šo Krievijas kolēģu pasūtījumu varētu izpildīt ar Šamugiju saistīts čečenu grupējums.

Kā pasūtījuma slepkavību konkurējošā firma sevi bija pieteikusi arī Genādija Valjagina (iesauka Garais) brigāde. Tomēr tiesībsargājošo struktūru darbinieki uzskatīja, ka slepkavību varētu izdarīt čečeni, kuru rindās beidzamajā laikā vērojama īpaša aktivitāte. Kā uzskata drošības struktūrās, visticamāk, ka Valjagina brigādei šobrīd nav laika krāmēties ar Džemo, jo pašu aprindās notiek attiecību skaidrošana, kas saistīta ar iztukšotu kopkasi.

Ņemot to visu vērā, var pieņemt, ka par galvenajiem Guli pieaugošās aktivitātes apkarotājiem kļūs tieši Šamugija pārmaiņus ar čečenu grupējumu. Tomēr jāpiebilst, ka vietējās tiesībsargājošās iestādes, zinot Guli „slavu”, tieši tas arī visvairāk dara bažīgus — jo „likumīgais zaglis” patiešām nopietni ir uzlicis aci Baltijai, un darīs visu iespējamo, lai savu panāktu. Un tas nozīmē, ka policijai garlaicīgi nebūs.

Tiek arī pieļauts, ka papildus vietējo komersantu kontrolēšanai Guli Baltija var kļūt arī par placdarmu tālākai ietekmes paplašināšanai un kā jauns trieciens viņa ienaidniekiem Maskavā un Eiropā.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Foto no primecrime.ru

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
zhurks
zhurks

“Adu Zugdidska kontrolētajiem automašīnu zagļiem un komersantiem”

Zugdidi ir miests Gruzijas rietumos, tāpēc “Adu no Zugdidi”.

nu pilnīgi nekā nesapratu
nu pilnīgi nekā nesapratu

labāk uzdziedāsim:
ПЕСНЯ – ДЕНЬ ПОБЕДЫ
День Победы, как он был от нас далек,
Как в костре потухшем таял уголек.
Были версты, обгорелые, в пыли, –
Этот день мы приближали как могли.

Припев:
Этот День Победы
Порохом пропах,
Это праздник
С сединою на висках.
Это радость
Со слезами на глазах.

День Победы!
День Победы!
День Победы!

Дни и ночи у мартеновских печей
Не смыкала наша Родина очей.
Дни и ночи битву трудную вели –
Этот день мы приближали как могли.

Припев:

Здравствуй, мама, возвратились мы не все…
Босиком бы пробежаться по росе!
Пол-Европы прошагали, полземли, –
Этот день мы приближали как могли.

Припев

arī
arī

Sen bija laiks vietējos” borzijus “pielikt pie vietas,90-tajos pat nebija tik nekaunīgi kā tagad.Un policija lai nemaisās,viņi paši savas rindas iztīrīs.

Yes
Yes

Marmelādi tak dekrobēja oēdējā shodņakā

Bargais
Bargais

Nekas nesanāks, jo <<<<<<<<<<latvijā pie varas ir pārāk daudz zagļu likumā!

Megrē
Megrē

Nebūs nekāds brīnums, ka Putins arī šo ietekmes veidu atdzīvinās.

Feņja
Feņja

guli,guli mierīgi patriot un par PUTINU nemurgo.

Tiesnesis
Tiesnesis

Kopkase ir “obščaks”, bet “obščaga” ir kopmītne

aga
aga

pirmais tev nespīd, sēdi vien savās kojās, āzi!

Tiesnesis
Tiesnesis

Paldies, arī Jums veiksmīgu dienu!

Melhiors
Melhiors

Bislans nepieļaus.

sportins
sportins

Nu..ka tik sho pashu neapliek ar “nodokliem”. Kaukaza tautas sava starpa ari karto savus rekinus un diez vai kads shajos laikos gribes dalities no sava piiraga ar “halavscikiem” !