Ieslodzījums nav šķērslis “biznesam”- pieķerts no cietuma vadīts narkotiku kontrabandas grupējums

cietums

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas amatpersonas šā gada jūlijā apturēja personu grupas, kura, iespējams, veica narkotisko vai psihotropo vielu prekursoru kontrabandu un realizāciju lielā apmērā, darbību.

Nodokļu un muitas policijas pārvaldes darbinieki, pārbaudot tās rīcībā esošo informāciju, atklāja personu grupu, kura, iespējams, veica narkotisko un psihotropo vielu prekursoru kontrabandu un realizāciju.

Noziedzīgā grupējuma darbību koordinēja divi ieslodzītie, kuri šobrīd izcieš piespriesto sodu par līdzīga rakstura noziegumiem. 

Uzsāktā kriminālprocesā veiktas vairākas kratīšanas iesaistīto personu dzīvesvietās un ieslodzījuma vietā Rīgā, Jelgavā, Saulkrastos un Daugavpilī. Kratīšanu laikā tika atrasti un izņemti vairāki grami narkotiskās vielas, kura, iespējams, satur karfentanīlu, 60 “Clonazepam” tabletes, šļirces, svari, skaidra nauda 1950 eiro apmērā, kā arī pierakstu klades, mobilie telefoni un SIM kartes. Datu nesēji tiks analizēti turpmākajā kriminālprocesa pirmstiesas izmeklēšanas gaitā.

Visām izņemtajām narkotiskajām un psihotropajām vielām tiks veikta ekspertīze.

No viena grama karfentanīla var izgatavot 1000 devas; šī viela ir 10 000 reižu stiprāka par morfīnu.

Saistībā ar personu grupas darbībām sākts kriminālprocess par aizliegtu vielu pārvietošanu pāri valsts robežai organizētā grupā, kā arī par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu.

Kriminālprocesā aizturētas trīs personas, kurām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar