Ierosināta krimināllieta par izvarošanu pret Bioloģiskās lauksaimniecības un savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācijas vadītāju Daini Paeglīti

Dainis Paeglītis

Kriminālprocess par izvarošanas faktu ierosināts pret biedrības “Bioloģiskās lauksaimniecības un savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācija” (BLSDAA) valdes priekšsēdētāju Daini Paeglīti, bet cietusī ir asociācijas darbiniece un viņa padotā.

Šobrīd notiek izmeklēšana 2018. gada 13. septembrī Rīgas Ziemeļu iecirknī ierosinātā kriminālprocesa Nr. 11092122018 ietvaros, kas ierosināts pēc Krimināllikuma 159.panta 1.daļas – par izvarošanas faktu Rīgā, Republikas laukumā 2 – 910/911 (kabinetā), kas notika 2018.gada 12. septembrī ap plkst. 12:00.

Neilgi pēc nozieguma D. Paeglītis formāli atkāpās no valdes priekšsēdētāja amata, savā vietā ieceļot Juri Šabašovu. Taču faktiski D. Paeglītis turpina vienpersoniski vadīt asociāciju un pārstāvēt to valsts iestādēs, tajā skaitā Zemkopības ministrijā.

Tuvākajā laikā par Daiņa Paeglīša rīcību tiks informētas starptautiskās organizācijas IDUBA (International Deer & Ungulate Breeders Association) un FEDFA (The Federation of European Deer Farmers Associations), kuru biedrs ir BLSDAA.

D. Paeglītis joprojām ieņem IDUBA viceprezidenta amatu.

2019. gada 7. un 8. augustā LR Zemkopības ministrijas telpās un D. Paeglīša saimniecībā “Safari parks More“, “Saulstari”, Mores pag., Siguldas nov., norisināsies Starptautiska zinātniskā konference “Briežkopība – tehnoloģijas, produkti un ekonomiskie aspekti”, kuru organizē BLSDAA un D. Paeglītis personīgi un uz kuru tiks uzaicinātas arī oficiālās valsts amatpersonas.

Par D. Paeglīša rīcību tuvākajā laikā var tikt informētas arī starptautiskās organizācijas, kas aizstāv sieviešu tiesības.

Attēls: ekrānuzņēmums

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kopē
kopē

Te jau ir tā sabiedrības neizpratne par to bioloģiskumu un dabiskumu, attīstību un kopošanos Nu neizprot to patieso zaļumu ekobioloģiskā dabiskumā

Kencis
Kencis

Latviešiem ir tāds tikums: savus nedarbus pabāž gultasapakšà, citu velk ārā un saulitē silda………
kam tādi nedarbi prātā nāk, tam velns tuvu blakus stāv!

mītū
mītū

darbinieces vārdu studijā!

Viesturs
Viesturs

aaaahahahaha izvarošana… Nu reāli ticami, izskatās vecajam kņap stāv :))) Kārtējie kkādas vecmeitas murgi :))