Deviņdesmitie tiešām atgriežas?

Foto: Maksims Koptelovs/Instagram: podozritelnijtip

Lielveikala “Riga Plaza” apmeklētāji un personāls, kas šodien pusdienlaikā bija tirdzniecības centrā vai tā tuvumā, dzirdēja trokšņus un skaļus kliedzienus, kas nāca no stāvlaukuma. Tur notiekošais atgādinājis 90. gadu sadursmes, kādas mēdza rīkot rūdīti bandīti, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst.14.50 VP saņēma informāciju par to, ka Mūkusalas ielā, automazgātavā ir sašauts vīrietis.

Foto: Maksims Koptelovs/Instagram: podozritelnijtip
Foto: Maksims Koptelovs/Instagram: podozritelnijtip

Turpat blakus esošajā pašapkalpošanās automazgātuvē iebrauca melns BMW, kuru vadīja kāds aptuveni 30 gadus vecs vīrietis.

Aculiecinieki stāsta, ka viņš nemaz nepaguva noskalot spēkratu, kad pie nojumēm piebrauca kāds “Mercedes”. No tā izkāpa divi vīrieši ar pistolēm rokās.

Par notikušo raidījumam pastāstīja kāds pārdevējs, kurš bija viens no tiem, kas notiekošo redzēja no paša sākuma līdz beigām.

Foto: Maksims Koptelovs/Instagram: podozritelnijtip

“Sākās kliegšana (..) Mēs izgājām ārā, lai paskatītos, kas atgadījies. Pēc tam viņi viens otru sāka sist. Man liekas, ka divi cilvēki uzbruka vienam. Pēc tam viņš nevarēja tikt galā ar viņiem un sāka šaut. Iespējams, (šāva BMW vadītājs), tāpēc, ka vīrieši divatā sāka viņu sist. No abām pusēm. Pēc tam viņam beidzās lodes.

Pēc tam no otras mašīnas, kura stāvēja pie automazgātuves, kāds izvilka pistoli un sāka šaut pa BMW īpašnieku,” stāsta aculiecinieks. Viens no lieciniekiem neveiksmīgas sakritības dēļ atradās tieši bruņotā konflikta epicentrā.  

“Viss notika ļoti zibenīgi, tie, kas bija uzbrucēji, laikam bija pārsteigti, ka arī tai otrai pusei ir ierocis. Viņi tā kā, nezinu vai motivēti, vai saprotami devās uz tirdzniecības centra pusi, kur ir vairāk cilvēku, vai kas. Tajā mirklī es sapratu, ka tas viss aizvirzījies nedaudz tālāk no manīm. Pabraucu malā no tā visa.” 

Aculiecinieki ziņo, ka cietušais BMW īpašnieks pakaļ uzbrucējiem uz veikalu neskrēja. Viņš steidzās pie savas mašīnas, brīdi vēlāk uzbrucēji pieskrēja pie sava “Mercedes” auto un aiztraucās nezināmā virzienā.

Cietušajam esot bijusi brūce kaklā un tā asiņojusi. “Tā bija šauta brūce, jā. Kaut kur kakla, ausu rajonā. Asinis bija diezgan. Varbūt ne tik traģiski kā Holivudas filmās rāda, uzreiz pieci litri un tā, bet bija ievērojami.” 

“Es redzēju, ka viņš tur sēdēja un turēja kaklu. Mēs tur negājām, vērojām no malas. Mēs visi bijām šokā. Tā ir sabiedriska vieta, ” stāsta aculiecinieks. 

Uz izsaukumu notikuma vietā ieradās kupls operatīvo dienestu skaits. Arī kriminālpolicijas izmeklētāji. Šobrīd likumsargu komentārs ir lakonisks – uzbrucēju identitāte vēl tiek skaidrota. Arī nozieguma motīvs un citi apstākļi nav zināmi.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka uzbrucēji bijuši divi un šauts ar diviem, iespējams, pneimatiskajiem ieročiem.

Policija pārbauda vairākas nozieguma versijas, tostarp, ka uzbrukums, iespējams, izdarīts personīgu motīvu dēļ.

Vēlāk vakarā tiek ziņots, ka šāvēji aizturēti.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar