Broka: Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē!

Baiba Broka

Rīgas domes deputāte, šobrīd no amata atstādinātā Latvijas Universitātes rektora vietniece Baiba Broka (VL-TB/LNNK), kura tika pirmdien aizturēta un trešdien atbrīvota, ir gatava pilnībā sadarboties ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētājiem, kā arī sniegt atbildes uz žurnālistu jautājumiem, jo uzskata, ka korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne viņas darbā un dzīvē, vēsta ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

Broka ar ierakstu “Facebook” vēršas pie sabiedrības un informē, ka saistībā ar notikušo viņa piektdien, 12.jūlijā plkst. 10:00 Radisson Latvija viesnīcas konferenču centrā 2. stāvā, zāle “Epsilon” rīkos preses konferenci, kurā iespējami plaši skaidros sabiedrībai par situāciju, vienlaikus ievērojot informācijas neizpaušanas ierobežojumus izmeklēšanas interesēs. Preses konferences laiks un vieta tiks paziņoti vēlāk.

Pagaidām Broka uz laiku atteikusies ieņemt Rīgas domes nacionālās apvienības “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK frakcijas priekšsēdētāja vietnieces amatu.

Kā “Facebook” publicētajā paziņojumā apgalvo politiķe, aizvadītās diennaktis viņai bijušas satraukumiem pilnas. “Arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija – jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. Informācija par to, ka esmu bijusi aizturēta, ir patiesa, taču jāuzsver, ka tomēr ne gluži tādā interpretācijā kā tas tika un vēl joprojām tiek pasniegts,” skaidro Broka.

Nu jau no amata atstādinātā LU rektora vietniece informē, ka pirmdien viņas darbavietā augstskolā ieradies KNAB darbinieks un veicis ar viņu pārrunas “saistībā ar kādas personas iesniegumu”. Atbildot uz jautājumiem, Broka esot sniegusi visu viņas rīcībā esošo informāciju, kas varētu palīdzēt izmeklēšanas procesā.

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas-arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija – jāsaka, ka…

Gepostet von Baiba Broka am Mittwoch, 10. Juli 2019

“Es pilnībā uzticos Latvijas tiesībsargājošajām iestādēm, tostarp KNAB. KNAB darbinieki bija ļoti profesionāli un cilvēcīgi, bez bravūras un varas apliecināšanas kāres. Savukārt tas, ko es šobrīd lietas labā varu darīt, ir sniegt atbildes uz visiem tiesībsargājošo institūciju jautājumiem. Esmu ieinteresēta atrisināt šo absurdo situāciju. Esmu par tīru politiku, tīru sportu, valsts pārvaldi un jebkuru valsts vai pašvaldības iestādi, kā arī godprātīgu darbu sabiedrības interesēs. Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē,” raksta Broka.

KNAB pirmdien Baibu Broku, ar būvfirmu “Skonto būve” saistītos uzņēmējus Gunti Rāvi un Ivaru Milleru aizturēja kriminālprocesā par 20000 eiro kukuli. Trešdien visi trīs tika atbrīvoti, nosakot viņiem ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Egils
Egils

Fui!