Braukšanas apstākļi Rīgā ir palēnināti sniegputeņa dēļ

satiksme

Saskaņā ar Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informāciju, šodien pēcpusdienā un vakarā Rīgā turpināsies intensīva snigšana, sniega segas biezums palielināsies par 6-8 cm. Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta.

 Satiksmes departaments norāda, ka šobrīd 34 ziemas tehnikas vienības veic ielu, tiltu un satiksmes pārvadu attīrīšanu no sniega un apstrādi ar pretslīdes materiāliem. Braukšanas apstākļi Rīgas ielās ir lēnāki sniegputeņa dēļ. Arī ziemas tehnika iekļaujas kopējā transporta plūsmā. Tāpat, tīrīšanas darbus pilnvērtīgi varēs veikt tikai tad, kad beigsies intensīva snigšana.

 Satiksmes departaments atkārtoti norāda, lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, aicinām pārbaudīt savus transporta līdzekļus, to tehnisko stāvokli un atbilstību ziemas apstākļiem. Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

 Rīgas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu uzturēšanu veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar