Braukšanas apstākļi Rīgā apmierinoši; naktī nodrošināta ielu tīrīšana un apstrāde ar pretslīdes materiāliem

braukšanas apstākļi

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka sākot jau no trešdienas plkst.22 vakarā līdz šodienas plkst.8 rītā, veikta maģistrālo ielu, tiltu un satiksmes pārvadu attīrīšana no sniega un apstrāde ar pretslīdes materiāliem.

Atkārtoti visas 34 ziemas tehnikas vienības atsāka darbu pēc satiksmes intensitātes mazināšanās, ap plkst.10 no rīta. Pabeidzot sniega tīrīšanas darbus maģistrālajās ielās, darbs tiks uzsākts rajona nozīmes ielās.

Transporta plūsma Rīgā ir lēnāka nekā ierasts, bet raita, un sabiedriskais transports kursē iekļaujoties kopējā satiksmes plūsmā.

Lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, RD Satiksmes departaments aicina pārbaudīt savus transporta līdzekļus, to tehnisko stāvokli un atbilstību ziemas apstākļiem.

Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā dežurē visu diennakti, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos nekavējoties veiktu maģistrālo ielu un tiltu brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
piektdienas lasītājs
piektdienas lasītājs

Kaut kā šī ziņa “lec” ārā no visām pārējām. Visur par un ap politiku utt. … un te pēkšņi kā Rīgā naski škūrē sniegu. Vismaz Ušakova bildi pie šķūra stūres vajadzēja sagādāt… lai ir skaidrība par ko runa :)