Bijusī VID vadītāja: Bunkus un Sprūds regulāri viens par otru rakstīja ziņojumus

VID ģenerāldirektore Pētersone

Noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus un bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda “grupējumi” agrāk regulāri rakstījuši viens par otru ziņojumus Valsts ieņēmumu dienestam.

Par to intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone.

“Arī tad, kad es vadīju VID, daudzas fiziskas personas un uzņēmumi bija parādā VID, palika nesamaksātie nodokļi. Līdz ar to arī šajā maksātnespējas procesā un kreditoru procesā bija iesaistīts VID. Nereti sanāca gan tikties ar divu grupējumu, teiksim, pārstāvjiem, gan arī saņemt rakstiskus ziņojumus, kurus mēs pēc tam vērtējām un skatījāmies […].

Jau tajā laikā bija šī spriedze. Es šeit domāju to, kas ir arī publiski izskanējis – gan Bunkus kunga veidojums un otra – Sprūda. Visu laiku bija šīs negācijas. Viens par otru rakstīja, kas otra procesā ir nepareizi darīts, un vēl iesaistot VID,” teica Pētersone.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: 900 sekundes

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lamata
Lamata

Labi, ka parādās vairāk informācijas par šiem diviem grupējumiem. Vajadzētu arī par politiķiem, kuri iesaistīti šo grupējumu darbībā.