Bezpajumtnieku līdz nāvei nospārda tirdzniecības centra apsargi

kriminālziņa

Sestdienas, 5.janvāra pievakarē Ķengaraga iedzīvotāji pie tirdzniecības centra “Dole” pamanīja asiņu peļķē guļam cilvēku un par notikušo ziņoja neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Mediķi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja vīrieša nāvi un uz ķermeņa pamanīja acīmredzamus miesas bojājumus.

Uz notikuma vietu tika izsaukti likumsargi un veikta izmeklēšana.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka vīrieti līdz nāvei piekāvuši tirdzniecības centra “Dole” apsargi.

“Ir saņemts ekspertīzes atzinums un konstatēts smagu miesas bojājumu nodarīšanas fakts, kā rezultātā iestājusies cietušās personas nāve,” ziņo Rīgas Ķengaraga iecirkņa kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšāne. Abiem apsargiem, kuri dzimuši 1960. gadā, piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Mirušā vīrieša personība pagaidām vēl nav noskaidrota.

Sākotnējā informācija liecina, ka incidents sācies tirdzniecības centra labierīcībās, kur drošības darbinieki atraduši iesnaudušos bezpajumtnieku. Pamatīgi atspārdīts, vīrietis pamests ārā, salā. Pēc aculiecinieku norādēm, viņu no tirdzniecības centra telpām aiz drēbēm izvilkuši divi vīrieši apsargu formastērpā. Tāpat aculiecinieki norādīja, ka tobrīd vīrietis nav pretojies un, iespējams, atradies alkohola reibumā. Viņa seja bijusi klāta asinīm.

Apsargi rīkojušies pretlikumīgi, secinājusi policija. Apsardzes darbiniekiem, saņemot apsardzes darbības sertifikātu, tiek izskaidrots, kā rīkoties attiecīgās situācijās, tomēr šajā gadījumā ir pārkāptas jebkādas robežas.

 

Avots: raidījums “Degpunktā”
Foto: ekrānuzņēmumi

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Kārtējais pierādījums tam, ka cilvēki Latvijā dehumanizējas pārvēršoties par “sub-humans”…

Stienis
Stienis

Beidz nu vispārināt. Neba nu divu atsaldētu izdzimteņu dēļ visus mūs (un sevi) pieskaitīsi pagrimušajiem…

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Šis ir tikai viens no daudziem piemēriem necilvēcīgumam…otrs, piemēram, dzīvnieku daudzums dzīvnieku patversmēs, attieksme pret veciem cilvēkiem utt…tā ir attieksme, kad vieni uzskata sevi par vērtīgākiem, kā pārējie….