Baiba Strautmane sniedz gļēvulības paraugstundu

Baiba Strautmane

Baiba Strautmane, šķiet, atdarina Ventspils mēru. Reiz Aivars Lembergs izlikās, ka nesaprot, kas tas tāds par Ojāru Grīnbergu (tolaik Lemberga vadītās Ventspils domes deputāts), kuru ekonomikas ministrs liek iecelt ostas valdē.

Ja reiz personas kods nav norādīts, es nevaru zināt, par kādu Grīnbergu ir runa, toreiz teica Lembergs un neapstiprināja Grīnbergu ostas valdē. Ekonomikas ministrs Kariņš aiz sašutuma leca vai no biksēm ārā, viņu kaismīgi atbalstīja arī Baiba Strautmane, bet Lembergs ne un ne – nepazīstu tādu Grīnbergu, nezinu, par kuru Grīnbergu jūs runājat un nevienu valdē nelikšu. Sekoja gari strīdi un tiesvedības – Lembergs visu vinnēja.

Baiba Strautmane tagad, acīmredzot iespaidojusies no šī piemēra, atdarina Lembergu. Viņa, lūk, nekādu Gobzemu neesot pieminējusi. Par Gobzemu es vispār neko neesmu teikusi, ja tā rūpīgi paskatās, taisnojas Strautmane. Bravo, Baiba!  Tiešām ētikas aizstāvja cienīga stāja un mugurkauls. Apvainot kādu un pēc tam pateikt – tur nebija viņa personas koda, tātad tas nemaz nebija par viņu.

Lembergs toreiz jezgā ar Grīnbergu vismaz nerīkojās gļēvulības vadīts – tas bija viņa veids kā pierādīt, kurš mājā ir saimnieks un parādīt visai pasaulei, ka tobrīd it kā visvarenais „Jaunais laiks” tik viegli nepiespiedīs viņu pakļauties visām savām iegribām, taču bijušās žurnālistes motīvs acīmredzami ir gļēvulība un bailes uzņemties atbildību par saviem vārdiem.

Nožēlojami.

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
es
es

nu,nu !!!! Tā arī var sevi reklamēt

Henrieta
Henrieta

Un vai nav gļēvulīgi publicēt anonīmus rakstus? Pēc stila, protams, Jurģis Liepnieks ir atpazīstams, tomēr derētu rakstus arī parakstīt, īpaši, ja tie nav sausi, lietišķi faktu uzskaitījumi, bet emocionāli, izsaucieniem bagāti komentāri. Vai arī autors baidās?

vcb
vcb

Nekorekts salīdzinājums, autoram laikam dikti gribējās pieminēt Lembergu, lai vairotu viņa popularitāti, vai? Cik atceros, Lembergs toreiz vinnēja tiesu sakarā ar Grinberga pers.kodu, kas apliecina, ka viņa rīcība bija pamatota. Cik toreiz valsts resursi tika patērēti neprofesionālā un ietiepīgā āža Kariņa dēļ???

ja
ja

Laikam jau viņai pašai ir problēmas,jo aizvien nevar rimties,bet turpina gānīt Kaimiņu par kretīnu.Normāli tas nav.

es pats
es pats

Nu Lemberga prasība bija ļoti pamatota. Ielikt valdē neidentificētu personu nav prāta darbs. Un tikai personas kods mums katram ir neatkārtojams.

Maurice
Maurice

Lembergs toreiz tēloja muļķi. Vēl muļķīgāk bija par to krimināli vajāt.