Apzagta Rimšēviča māja

Ilmārs Rinšēvičs

Pagājušajā naktī ir apzagta korupcijā aizdomās turētā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča māja.

Rimšēviča advokāts Saulvedis Vārpiņš informējis ziņu aģentūru, ka pagājušā naktī ir notikusi ielaušanās Rimševiča privātmājā Langstiņos, tā izdemolēta un nozagtas “daudzas svarīgas lietas”. Rimševičs minēto saista ar pēdējo nedēļu notikumiem un uzskata, ka tas nav noticis nejauši. “Situācija liecina, ka tā bijusi iepriekš plānota un profesionāli labi organizēta operācija,” norādīja Vārpiņš.

Piektdien plkst.23.49 Valsts policija ir saņēmusi informācija par zādzību no privātmājas. Izbraucot uz notikumu vietu, konstatēts, ka notikusi iekļūšana mājā un no tās nozagtas mantas. Nozagto mantu saraksts vēl tiek precizēts.

Brīdī, kad notikusi ielaušanās, Rimšēvičs neesot bijis mājās. Par notikušo uzreiz esot informēta policija. Advokāts zināja teikt, ka par ielaušanos sākts kriminālprocess.

Saistībā ar pagājušajā naktī konstatēto ielaušanos ir sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Vārpiņš neatklāja, kādas mantas no Rimšēviča mājas nozagtas, aizbildinoties, ka tās ir izmeklēšanas detaļas, ar kurām patlaban strādā policija.

Ne policija, ne advokāts nekādas versijas pagaidām nekomentē, aizbildinoties ar to, ka notiek izmeklēšana.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
gunis
gunis

Laikam vajadzēja iztīrīt slepeno banku, jo legāli netīro naudu nevar iznest.