Apšaude Aizputē: visticamāk, šauts no AK tipa ieroča

aizpute

Svētdienas pēcpusdienā svara korekcijas centrā “Vitality Academy” Aizputes novada Lejastraķos tika veikts, pēc Valsts policijas teiktā, pasūtījuma slepkavības mēģinājums.

Notikušajā apšaudē Aizputes novadā apšaudīts džips “Porsche Cayenne”. Sašauti trīs cilvēki. Spriežot pēc attēliem, kurus sociālajā vietnē Facebook ievietojis Ziedonis Zommers, šauts no automātiskā AK tipa ieroča, no priekšas un mērķis ir bijis blakussēdētājs, kam veltīti pieci šāvieni. Sānos redzami ložu izlidošanas caurumi.

aizpute

apsaude-aizputee

aizpute

Pirmdien paziņojumā presei Valsts policija nekādu būtisku informāciju neatklāja, aizbildinoties ar izmeklēšanas noslēpumu. Zināms vien, ka ievainoti ir divi vīrieši un viena sieviete, kas nav Latvijas pilsoņi.

Policijas darbinieki vēl svētdienas vakarā pēc tumsas iestāšanās rosījās notikuma vietā, piesaistot speciālistus arī no Rīgas. To, vai automašīnai uzbrucis un uz to šāvis viens cilvēks, Valsts policija  nekomentē, jo tas varot traucēt izmeklēšanai. Taču tajā pašā laikā aicina cilvēkus, kuri bijuši notikušā liecinieki vai kuru rīcībā ir policijai noderīga informācija, zvanīt pa tālruni 110.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar