Apšaude Aizputē: sašautais vīrietis pats aizrāpo līdz klīnikai un izsauc palīdzību

šaušana Aizputē

Lažas pagastā šajās dienās nerimst runas par pasūtījuma slepkavības mēģinājumu tievēšanas klīnikā “Vitalitātes Akadēmija”, kur tika apšaudīts “Porsche” džips un tā rezultātā ievainoti trīs cilvēki. Viens no ievainotajiem šobrīd atrodas smagā stāvoklī Liepājas slimnīcā. Pārējie divi vieglāk cietušie šobrīd ārstējas Kuldīgas slimnīcā, vēsta portāls Liepajniekiem.lv.

Cietušās personas nav Latvijas pavalstnieki, vakar ziņoja Valsts policijas Kriminālpārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Policija notikuma vietā ieradusies pēc pusotras stundas

vēsta Aizputes TV, pirmie notikuma vietā ieradās Aizputes pašvaldības policijas darbinieki – tas noticis uzreiz pēc tam, kad saņemta ziņa no Valsts policijas Liepājas dežūrdaļas par Lejasraķos notikušu bruņotu uzbrukumu.

Aizputes novada pašvaldības policijas priekšniece televīzijai stāsta: “Skats tāds: pie barjerām sašauta mašīna un tajā iekšā cilvēki. Pirmais, kas vispār izsauca policiju, un “ātros”, bija tas pats šoferītis – savainots viņš aizrāpoja atpakaļ uz ēku, no kurienes arī ir zvanījis. Viņš bija tas pirmais zvanītājs, kurš deva informāciju,” detaļas atklāj policijas amatpersona.

Viņa uzskata, ka daudz operatīvāks darbs būtu bijis, ja policijas Aizputes iecirknis strādātu arī brīvdienās. Taču tā nav. “Kamēr atbrauca… pēc stundas, pusotras, kad jau slēdza ceļus… Tur uzreiz jau vajadzēja rīkoties! Bet, nu, tie ir attālumi – Liepāja tālu, arī Rīga tālu,” skaidro Dārzniece.

Pagaidām nav ziņu, ka būtu izdevies aizturēt šāvēju (tie, iespējams, bijuši vairāki).Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Janka
Janka

Lai nu kā bijis, bez grēka nevienu nešauj.

Jurģis Medutiņš
Jurģis Medutiņš

Lažā arī ir kā lažā,kur ārzemju pirmas apsardze,kur video novērošana,kur iecirkņa inspektors,Kurzemes puse pati nodrošinātākā ar poličiem-atdeve nekāda,kas kontrolē to tauku nodzīšanas pirmu?!