Apdrošināšanas uzņēmums no bijušā deputāta Kaimiņa vēlas piedzīt 24 148 eiro

Artuss Kaimiņš

Rīgas rajona tiesa 24.novembrī pasludinās spriedumu par apdrošināšanas uzņēmuma “Balta” pieteikumu par zaudējuma piedziņu no bijušā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa, skaidro tiesa.

Tiesvedība saistīta par ugunsgrēkā radītiem zaudējumiem.

Uzņēmums no bijušā politiķa vēlas piedzīt naudas līdzekļus 24 148 eiro apmērā.

Starp uzņēmumu un kādu privātpersonu tika noslēgts apdrošināšanas līgums un šī dzīvokļa īrnieks bija Kaimiņš. 2019.gada beigās dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, kurā secināts, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls bija degošas cigaretes, svece vai cita mazjaudīga siltuma impulsa iedarbība uz gultas materiāliem guļamistabā.

Starp privātpersonu un Kaimiņu noslēgtajā īres līgumā teikts, ka īrnieks ir gatavs atlīdzināt zaudējumus, kuri radušies īrnieka darbības vai bezdarbības dēļ.

Uzņēmums dzīvokļa īpašniekam izmaksāja kompensāciju 22 785 eiro apmērā, un tagad uzņēmums no Kaimiņa vēlas piedzīt radušos zaudējumus.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Trimbdadūrs
Trimbdadūrs

A kāda jēga no apdrošināt, ja pēc tam no kāda “piedzen”?
Ir pierādīta ļaunprātīga dedzināšana? Tad jau kaukur spēlē jābūt prokuroram, ne?

Asais
Asais

Kāds pielika savu ļauno roķeli no ielas gala mājas , ar ko Ušakovs gāja saskaņot darījumus…

Pičs
Pičs

Rokas nost no Artusa!

Fičs
Fičs

Tikai nesakiet nevienam , ka Artusiņš bija pārdzēries !

lasītājs
lasītājs

Labi, neteikšu. Par tevi arī.

10k robeža
10k robeža

Man darbā priekšnieks kādreiz mācīja, ja man būs sods 1000-3000 euro, vai es viņu maksāšu. Tādu summu es nomaksātu. Un tad nākošais jautājums ja jāmaksā 10k vai vairāk. Tādai summai variantu maksāt es pat neapsvērtu. Pie tādas summas ir citi risinājumi. Saucas kaut ko izdomāt.

ofu
ofu

Artuss drīzāk pasludinās maksātnespēju nekā šķirsies no 20k eiro :D