Advokāta Bunkus slepkavības lietā apcietināts uzņēmējs Arkādijs Judins

Arkādijs Judins
Arkādijs Judins (Ekrānuzņēmums)

Advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā šonedēļ ir aizturēts un apcietināts uzņēmējs Arkādijs Judins, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esoša neoficiāla informācija.

Judins ir 50% akciju īpašnieks un valdes loceklis sabiedrībā “A.V.V.”, kuru 1991.gadā dibināja Genādijs Vaļagins, Oļegs Smirnovs un Aleksands Kiseļs, kas bija saistīti ar tā laika kriminālo autoritāti Ivanu Haritonovu.

Vaļaginu, kuru savulaik notiesāja Haritonova grupējuma lietā, šogad martā nošāva pie grilbāra Rīgā, Pļavniekos.

Arkādijs Judins kopš 90. gadu beigām ierakstīts starp uzņēmuma “A.V.V.” akcionāriem. Judins ir arī līdzīpašnieks un valdes loceklis uzņēmumā “DNS Group”, kas kā darbības veidus norādījusi tabakas izstrādājumu vairumtirdzniecību un kravu ūdens transportu, bet pērn naudas līdzekļus nav apgrozījusi.  

Bunkus slepkavības lietā trešdien uz tiesu konvojētais vīrietis slēpa seju aiz medicīniskās maskas. Viņa advokāts Āris Bočs LTV nekomentēja, vai viņa klients ir Arkādijs Judins, bet apliecināja, ka drošības līdzekli apcietinājumu pārsūdzēs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jāzeps un brāļi
Jāzeps un brāļi

Es domāju viņš slēpjas. Aizdomas radīja nemākulīgi sametinātais dzelzis kurš it kā atrasts sadegušajā busiņā. Nebija pat apkvēpis! Tas esot trijkājis šaujamā atbalstam. Krusteniski salipināti šveleri un viens šveleris uz augšu.