ABLV valdes priekšsēdētājs Ernests Bernis nākotnē vairs neplāno kopīgus biznesus ar Oļegu Fiļu

Kā intervijā portālam jauns.lv apliecinājis ABLV Bank viens no diviem lielākajiem akcionāriem Ernests Bernis, viņš nākotnē vairs neplāno kopīgus biznesus ar savu līdzšinējo lielāko partneri ABLV bankā Oļegu Fiļu.

Noprotams, ka tas ir saistīts ar neglītajiem privātās dzīves skandāliem, kuru dēļ Oļegs Fiļs ieguvis neglaimojošo iesauku Kastroļu Fiļs. Šo palamu Fiļs izpelnījies uzstājīgās prasības un pat tiesāšanās dēļ ar bijušo sievu, pieprasot atdot dažādus priekšmetus un dāvanas, ieskaitot kastroļus, televizora paliktni un tamlīdzīgi.

Fragments no intervijas:

Kādā veidā turpināt sadarbību ar vienu no lielākajiem bankas akcionāriem Oļegu Fiļu? Šobrīd viņš vairāk redzams, risinot strīdus ar bijušo sievu.

Oļega privātās dzīves nianses lai komentē viņš pats. Mēs esam sadarbojušies ar Oļegu jau vairāk nekā 25 gadus. Tā bijusi ļoti vērtīga sadarbība. Jaunajos uzņēmumos, ko dibinu es, Oļegs vairs nav pārstāvēts, viņam ir savi projekti un aktivitātes. Tas, ka viņam ir vairāk brīva laika, apliecina tikai to, ka akcionāriem šobrīd bankas likvidācijas procesā daudz pienākumu nav, ar to nodarbojas likvidatori.

Tātad var teikt, ka ar Oļegu biznesā šobrīd kopīgus biznesus neveidojat?  

Tas, cik tas attiecas uz jaunajiem uzņēmumiem, jā. Taču mēs joprojām esam likvidējamās bankas lielākie akcionāri un ikdienā apmaināmies arī ar viedokļiem par banku un arī jauniem biznesiem. Esam kopā nostrādājuši 25 gadus. Tā bija ļoti laba un ļoti līdzsvarota sadarbība, jo katram no mums ir savas stiprās un vājās puses, kuras biznesā labi līdzsvarojās.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
jgf
jgf

Kastroļu Fiļs :) ļoti labi!

Jānis
Jānis

Visi skatamies @santabernahl Instagram profile spiežam tur podziņu “tagged” – un varam redzēt ka divi vīna dzērāji Santa un David Bernahl novājāti ar alkoholu…-:))

Bezkompromisa Tiesiskums
Bezkompromisa Tiesiskums

Bērnus saprātīgi domā. Tik pilnīgs dolbojobs turpinātu sadarboties ar Oļegu kurš tik sevi pazemojoši izturas pret savu ēdienu foršo Santu. Zemāk krist var tik Sorosa padauza un Meroni valdības padauza premjers Krāniņš kas Krievijas nandītu naudu atmazgā un krāpjas ar nekustāmā īpašuma nodokļiem caur ofšoriem. Kaut gan abi viena ļīmeņa …. :( Nožēlojami…