Zaļās partijas Tavara dīvainības

Aivars Lembergs, partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs Edgars Tavars aģitēja mani, Aivaru Lembergu sadarboties un kopā startēt 14. Saeimas vēlēšanās. To pašu viņš darīja, divreiz tiekoties ar mani Rīgā un speciāli atbraucot uz Ventspili aprīlī. Es Tavaram neko nelūdzu, neko nepiedāvāju. Šobrīd, pēkšņi Tavars ir pamodies un paziņojis, ka nesadarbosies.

Kas mainījies? Ventspilī runā, ka Tavaru sasnieguši Rūdolfa Meroņa naudas vēji. Tad viss ir saprotams, tikai žēl izšķiestā laika.

Vēl atgādināšu, ko Tavars nav pamanījis: partija Latvijai un Ventspilij  neietilpst partiju apvienības – Zaļo un Zemnieku savienības sastāvā. Zaļo un Zemnieku savienībai un partijai Latvijai un Ventspilij spēkā ir sadarbības līgums, kurš noslēgts ar Tavara ziņu un piekrišanu 2018.gada 22.oktobrī, un tā darbības termiņš noslēdzas šī gada 1.oktobrī.

Par jauna līguma slēgšanu pēc Saeimas vēlēšanām 1.oktobrī vēlmi nav izteikusi ne partija Latvijai un Ventspilij, ne Zaļo un Zemnieku savienība. Savukārt ar Liepājas partiju Latvijai un Ventspilij nekad nav bijis sadarbības līgums. Jebkurā gadījumā Latvijai nav vajadzīgs vājš premjers – Māris Kučinskis.

Tavars pilda Ostapa Bendera un viņa bordāniešu stipendiātu pasūtījumu – izjaukt Zaļo un Zemnieku savienību kā bīstamu politisko konkurentu.

Par karu Ukrainā – Tavars par A.Lemberga pozīciju melo. Es, Aivars Lembergs, nosodu Krieviju kā iebrucēju. Bet atšķirībā no Tavara es esmu par kara nekavējošu pārtraukšanu un Ukrainas krīzes noregulēšanu sarunu ceļā. Esmu pārliecināts, ka atšķirībā no Tavara ukraiņu tauta nevēlas karu uz savas zemes.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ibiss
Ibiss

Pensi, beidz īdēt, jo Tu pats visu esi kārtīgi sadirsis.

Maija
Maija

Tovar , bez VENTSPILS tev Saeimu neredzēt , kā savas ausis !

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

A kas tur dīvains? Nekādu dīvainu dīvānu te nav. Latvija un krievija ir normāls divguļamais dìvāns. Šors un ofšors

Andris
Andris

Lembergs , kā vienmēr , erudīts , loğisks !

Tā tā
Tā tā

Tas laikam sarkasms!