„Viltvārža” pirmā papildtirāža grāmatnīcās nonāks nākamās nedēļas sākumā, grāmatas otrā daļa „Valstsgribis” klajā nāks gada beigās

Egils Levits viltvārdis

Sakarā ar milzīgo pieprasījumu apgāda „Mantojums” izdotā L. Lapsas un K. Bormanes grāmata „Viltvārdis” vietumis grāmatnīcās ir izbeigusies, taču jau pagājušās nedēļas beigās tika pasūtīta pirmā papildtirāža, kas jau vistuvākajās dienās no tipogrāfijas nonāks grāmatnīcu plauktos.

Atbildot uz lasītāju jautājumiem, izdevēji informē, ka grāmatas otrā daļa ar nosaukumu „Valstsgribis” klajā nāks šā gada beigās. Tā sniegs atbildes uz jautājumiem, kas palikuši neatbildēti „Viltvārdī”, kā arī sniegs apjomīgu faktu klāstu par Egila Levita ceļu uz valsts prezidenta amatu un iekārtošanos tajā.

Jau pirmajā nedēļā pēc „Viltvārža” iznākšanas ir saņemti vairāki ļoti vērtīgi lasītāju zvani un e-pasti – gan par grāmatas varoņa darbību nekustamo īpašumu jomā deviņdesmito gadu pašā sākumā, gan par viņa izglītības jautājumiem, gan Valsts prezidenta kancelejas pārstāvju un citu personu mēģinājumiem „cīnīties” ar jauno grāmatu veidos, kas nedara godu ne pašam valsts vadītājam, ne viņa padomniekiem. Šī informācija ieņems nozīmīgu vietu grāmatā „Valstsgribis”.

Visi lasītāji, kuru rīcībā varētu būt sabiedrībai nozīmīgi fakti par personu, kas pašlaik ieņem Valsts prezidenta amatu, tiek aicināti tos darīt zināmus, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 29277525. Konfidencialitāte, protams, tiek garantēta.

„Es domāju, ka nu jau visi ir uzzinājuši šo to jaunu par cilvēku, kas ir nokļuvis valsts vadītāja krēslā. Varbūt pat ne tik daudz no grāmatas par viņu, cik no patiesi pārsteidzošās Egila Levita un viņa svītas reakcijas uz grāmatu un tajā minētajiem faktiem.

Man nav labāka pamudinājuma turpināt darbu kā apziņa, ka ar grāmatā aprakstītajiem faktiem ir trāpīts desmitniekā, ko apliecina valstisko melu aizstāvju un viltvārža noalgotu personu mēģinājumi ar tiem „cīnīties”, ķeroties pie seskiem raksturīgām metodēm. Nav labāka veida, kā panākt, lai „Viltvārža” turpinājums „Valstgribis” būtu vēl aizraujošāks, atmaskojošāks un lasītāju pieprasītāks,” teic grāmatas autors Lato Lapsa.

Gaidāms, ka „Valstgribim” nākamgad sekos vēl vienas grāmatas turpinājums – „Kolaborants 2”, kas stāstīs par padomju varas aktīvā līdzskrējēja un atbalstītāja, kādreizējā padomju tiesneša, tagadējā advokāta – miljonāra Romualda Vonsoviča mūslaiku darbību.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
satraukums
satraukums

Ak tad otrā daļa būs tikai gada beigās?Šausmas!kāds vēl var nomirt ,neizlasījis.

no Kanādas
no Kanādas

Šitāds sacerējums jebkurā Rietumu valstī tiktu apturēts (un autors iesūdzēts tiesā) uz naida kurināšanas pamata.

vietējais
vietējais

Nevajag to visu uztvert nopietni.

Miezītis
Miezītis

nu nevajag muldēt :))

Skolnieciņš no kojām
Skolnieciņš no kojām

Kāpēc mūsu vara aizstāv Alekseju Navaļniju? A.Navaļnija kungs ir vēl tiešāks un atklātāks, tikai viņš atmasko Kremļa kliķi, tāpēc mūsu bāleliņi atbalsta A.Navaļnija kungu. Ja Aleksejs Navaļnijs būtu latvietis, kas atmaskotu mūsu vietējās kliķes noziegumus, tad latvju menti apklusinātu A.Navaļniju ātrāk nekā Krievzemē. Lato Lapsa ir malacis! Viņš cīnās par atklātību un tiesiskumu šajā līdz pēdējam diegam izzagtajā valstī.
Ar patiesu skaudību, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs