„Viltvārža” izdevēji aicina atsaukties Egila Levita „slepeno” pusmāsu

Viltvārdis

“Gatavojot grāmatas “Viltvārdis” turpinājumu, Lato Lapsa lūdz atsaukties iespējamo Egila Levita pusmāsu vai audžumāsu Brigitu Zīli, lai atklātu to, ko vēlas noslēpt grāmatas varonis. Tālrunis 29277525.” Šādu maksas sludinājumu grāmatas „Viltvārdis” izdevēji bija iesnieguši „sabiedriskajam” Latvijas radio, jau labi zinot, kāda būs atbilde. 

Tā arī izrādījās – no valsts kontrolētā un valsts finansētā radio tika saņemts atteikums, to pamatojot ar apsvērumu, ka „sabiedriskais” radio nedrīkstot sludinājumos minēt personu vārdus un nosaukumus bez to atļaujas.

Rezultātā šonedēļ Latvijas radio katru dienu sešas reizes tiks pārraidīts šāds sludinājums: „Gatavojot grāmatas “Viltvārdis” turpinājumu, Lato Lapsa lūdz atsaukties iespējamo grāmatas varoņa pusmāsu vai audžumāsu, lai atklātu to, ko viņš vēlas noslēpt. Tālrunis 29277525.”

Informācija, ko varētu sniegt Egila Levita pusmāsa vai audžumāsa, kuras eksistenci viņš līdz šim ir noklusējis līdz ar neskaitāmiem citiem savas biogrāfijas faktiem, tā vietā negodprātīgi būvējot melu piramīdas, vai arī viņas draugi vai radinieki, varētu būt ļoti nozīmīga demokrātiskas sabiedrības higiēnas veicināšanai, ļaujot sabiedrībai vēl skaidrāk apjēgt – kas ir cilvēks, kas pašlaik ir nonācis valsts prezidenta amatā.

Šī informācija būtu ļoti noderīga grāmatas „Viltvārdis” otrajam, papildinātajam izdevumam, kas, visticamākais, šoruden nāks klajā reizē ar grāmatas otro daļu „Valstsgribis”. 

Tāpēc izdevēji aicina atsaukties gan šīs personas, gan arī jebkuru citu, kurš varētu sniegt sabiedrībai nozīmīgu informāciju par pašreizējā valsts prezidenta biogrāfijas slēptajām lappusēm un tagadējo darbību.

Kā jau ziņots, jau pašlaik no lasītājiem ir saņemts apjomīgs informācijas daudzums saistībā ar virkni tēmu, kas „Viltvārdī” nav pieminētas vispār vai kurām nav pievērsta pienācīga uzmanība. 

Tostarp jaunus jautājumus rada ziņas par patieso Egila Levita dzimšanas gadu, par iepriekš nepamanītām pretrunām un dīvainībām viņa oficiālajos radurakstos, par iespējamo ģimenes pārstāvju sadarbību ar VDK, par „tēva māsīcu” Izraēlā, par arvien jauniem radiem Vācijā utt.

Gaidāms, ka būs pārbaudīts arī Egila Levita jau pēc grāmatas iznākšanas izteiktais apgalvojums, ka persona, kas pirmās Latvijas Republikas laika dokumentos, tostarp dzimšanas reģistrā minēta kā viņa mātes māte, īstenībā esot viņa mātes vecāmāte. 

Savukārt „Viltvārža” pirmais izdevums, kas „papīra” grāmatas formā jau faktiski izpirkts, e-grāmatas formātā tagad iegādājams ne tikai Amazon.com platformā, bet arī „Jāņa Rozes” grāmatnīcu tīkla e-grāmatu veikalā: https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/viltvardis-e-gramata.html?utm_source=LLtwitter&utm_medium=tweet&utm_campaign=Viltvardis

Pašlaik tiek noskaidrotas tehniskās iespējas katram lasītājam, kurš tagad būs iegādājies „Viltvārža” e-grāmatu „Jāņa Rozes” e-grāmatu veikalā, rudenī iegūt „Viltvārža” otro, papildināto izdevumu bez maksas vai par simbolisku samaksu.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
virgo
virgo

Lapsa pats ir krieviski orientēts glumiķis un viltvārdis.

Udo Ulbergs
Udo Ulbergs

Skat. pamfleta “Necilvēks” publikāciju