“Vienotības” nespējīgie politiķi ļoti asi kritizē kolēģus Eiropā

politiķi

Viens no Latvijas pašiem pelēcīgākajiem un nespējīgākajiem politiķiem Ainars Latkovskis, kurš nekad nav spējis formulēt savu viedokli nevienā Latvijas valstij patiešām svarīgā jautājumā, ir ļoti kritisks par Eiropas Savienības kolēģiem.

Nekad nespēdams saredzēt nekādas problēmas pats savā partijā un tās vadītājas Solvitas Āboltiņas darbībā, Ainars Latkovskis toties ir ļoti ass izsakoties par tiem, kas ir tālu un nekādi nevar iespaidot viņa paša mazo labklājībiņu.

Tā, piemēram, aģentūrai LETA Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis sacīja, ka Rietumu pasaulē jau kādu laiku trūkst tāda līmeņa līderu, kuri pēdējos gados būtu spējuši pieņemt atbilstošus lēmumus, reaģējot uz notiekošo Sīrijā, kas cita starpā ļāva tur nostiprināties “Daesh” (“Islāma valstij” jeb ISIS).

Kā piemērs līderiem, kuri spēj izšķirīgi rīkoties, Latkovska prāt, ir 80.gadu politiķi – ASV prezidents Ronalds Reigans, Lielbritānijas premjerministre Mārgareta Tečere un Vācijas kanclers Helmuts Kols. Aizsardzības komisijas vadītājs norādīja, ka šajā gadījumā runa nav par vēlmi pēc stingrās rokas, bet gan par nepieciešamību pēc lēmumus pieņemt spējīgiem valstu vadītājiem.

Politiķi neapmierina tas, ka ASV un lielākās Eiropas valstis palaida garām iespēju attiecīgi reaģēt uz notikumiem Sīrijā. Problēmas Sīrijā rada ne tikai ISIS, bet arī Sīrijas līdera Bašara Asada režīma rīcība. Rietumu bezdarbība noveda pie situācijas, kad šīs valsts militārajos konfliktos iesaistījās arī Krievija, eskalējot notiekošo, piebilda Ainars Latkovskis.

Komentējot otrdien Briselē notikušos teroraktus, Latkovskis pauda, ka Beļģija izceļas uz Eiropas fona ar radikalizēto personu lielu skaitu starp ieceļotāju otrās paaudzes pārstāvjiem, un drošības spēkos nav veikti atbilstoši ieguldījumi, lai šos cilvēkus atbilstoši izkontrolētu.

Politiķi satraucis tas,  ka sekojot līdzi drošības situācijai Eiropā un pasaulē, Beļģija jau kādu laiku uz citu valstu fona “lec ārā” ar diezgan lielu radikalizēto cilvēku grupu starp ieceļotāju otrās paaudzes pārstāvjiem.

Kā zināms, sprādzienos, kas otrdien notika Briseles lidostā un Beļģijas galvaspilsētas metro sistēmā, nogalināti vismaz 34 cilvēki, bet vairāk nekā 200 guvuši ievainojumus.

Divi sprādzieni Zaventemas lidostā, no kuriem vismaz vienu sarīkoja terorists pašnāvnieks, gandrīz vienlaicīgi notika ap plkst.8 (plkst.9 pēc Latvijas laika).

Aptuveni stundu vēlāk tika saņemtas ziņas par sprādzienu Briseles Mālbēkas metro stacijā, kas atrodas netālu no Eiropas Savienības institūcijām.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
analizators
analizators

Pareizi jau pateica, tikai aizmirsa pateikt , ka pats un visa viņa partija ir pakaļā lienoši nespējnieki, un, ka viņš kritizēto vietā rīkotos tāpat….