Veselības ministrs Pavļuts apņēmis sievu un gaida ģimenes pieaugumu

Daniels Pavļuts
Veselības ministrs Daniels Pavļuts (A/PAR)

Par precētu vīru kļuvis veselības ministrs Daniels Pavļuts – viņš pagājušajā nedēļā mijis gredzenus ar savu mīļoto sievieti Elīnu Grīnhofu, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Elīna Grīnhofa (ekrānuzņēmums)

Svinības esot bijušas klusas un intīmas, tam iemesls – ministra ģimenē gaidāms pieaugums. Apprecējies politiķis atvaļinājuma laikā – 12. jūlijā viņš oficiāli devies divu nedēļu atpūtā.

Pašreizējam veselības ministram, kas iepriekš bijis arī ekonomikas ministrs un Kultūras ministrijas valsts sekretārs, šī ir otrā laulība. No 2006. līdz 2018. gadam viņš bija precējies ar Lindu Bērziņu. Šajā laulībā dzimuši divi dēli – Edvards, kurš, tāpat kā tēvs, ir muzikāli apdāvināts un mācās Rīgas Doma kora skolā, un Leonards.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: žurnāls “Privātā Dzīve”

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Johaidī
Johaidī

kā es aizmirsu gumijiņu uzvilkt , neraža !

kalašnikovs
kalašnikovs

Bez asarām nav iespējams skatīties!

juhops
juhops

Kaut kas pozitīvs par Pavļutu.;) Apsveicu!