Vakcīnas gaidās varēs lasīt vakcinācijas avīzi un skatīt multenes

Eva Juhņēviča

825 000 Latvijas mājsaimniecību marta beigās saņems vakcinācijas avīzi latviešu un krievu valodā, otrdien valdības sēdē informēja Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča.

Vakcinācijas projekta birojs, plānojot komunikācijas aktivitātes, nodrošinās informāciju, lai sāktu iedzīvotāju ar hroniskām slimībām vakcināciju.

Tāpat plānots sagatavot atbildes un jautājumus par vakcināciju pret Covid-19 Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā, reklāmas televīzijā.

Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā demonstrēs animētu reklāmu senioriem ar aicinājumu pieteikties vakcinācijai. Sadarbība ar “Latvijas pastu” senioriem kopā ar pensiju izmaksu tiks piegādāts aicinājums pieteikties vakcīnai. Vakcinācijas projekta birojs plāno informatīvus vebinārus dažādu nozaru iestāžu darbiniekiem.

Vakcinācijas projekta birojs plāno izdot infolapas, bukletus, plakātus, ko izplatīs pašvaldībās un sadarbībā ar aptieku tīkliem. Par vakcināciju reklamēs arī “Latvijas Radio” visos četros kanālos. Animēta video reklāma tiks izvietotas Rīgas, Liepājas un Rēzeknes sabiedriskajā transportā, Latvijas Pasta nodaļās.

Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem, pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem un Iekšlietu ministrijas darbiniekiem Vakcinācijas projekta birojs rīkos informatīvus vebinārus par nepieciešamību vakcinēties pret Covid-19.

Tāpat arī valsts plāno veltīt 330 000 eiro, lai īstenotu kampaņu iedzīvotāju emocionālās spriedzes mazināšanai un aktīva dzīvesveida veicināšanai.

Otrdien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē tika skatīts informatīvais ziņojums par Covid -19 izplatības ierobežošanai nepieciešamo integrētās komunikācijas kampaņu īstenošanu 2021.gadā.

Ziņojumā teikts, ka līdzšinējo pieeju Covid-19 krīzes risināšanā valdības un valsts pārvaldes komunikācijā nepieciešams papildināt ar integrētās komunikācijas iniciatīvām, kas fokusētas uz to, lai iedzīvotājiem būtu nepieciešamā izpratne, apstākļi un atbalsts epidemioloģiski droša uzvedības modeļa īstenošanai ilgtermiņā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Gača
Gača

moš multenes būs tādas, ka pēc pusmakts skatāmas..

Spriedze
Spriedze

Emocionālo spriedzi var samazināt ar kampaņām? Vai tas ir joks?

gaiša galva
gaiša galva

te velti aicināt prātiņam nākt mājās tik gaisai būtnei vēl trūkst tiai leļļu teātyris… marionetes nevar- pārāk uzskatāmi te būtu tas līdzības

neviens
neviens

statistikas pārvalde apgalvo, ka vidējā mājsaimniecība valstī ir 2,38 cilvēki 825 000 x 2,38 = 1 897 500 tātad valstī šobrīd vajadzētu būt 1,9 ļimoniem iedzīvotāju… pēdējais gads šajā teritorijā, kad dzimstība pārsniedza mirstību bija šī režīma dzimšana 1991. gadu šī valstele sagaidīja ar 2,68 miljoniem; 2000 bija palikuši 2,37 miljoni; 2011 tika saskaitīti vairs 2,06… par to, ka visus šos gadus dzimstība ir bijusi krietni mazāka par mirstību, visi zin… statistikas pārvalde dzimstības bilanci par 2020. gadu vēl slēpj, bet saskaitot kopā pārējos, mums ir -283 548 iedzīvotāji no 1991. gada… 2,68-0,28=2,4 miljoni… tātad pus miljonu vai katru ceturto valsts iedzīvotāju šis… lasīt vēl »

hop
hop

tur bija arī daudz svešzmeju karaspēka, ģimenes, miļitāro penšu un civilokupantu. Tie liela daļa aizbrauca. Nepārdzīvojiet stipri! Ja gribat satikties, brauciet uz Pleskavu!

Derdz
Derdz

Tas tikai bizness lsikam

Stienis
Stienis

Tā vietā, lai aicinātu un mācītu iedzīvotājus stiprināt savu veselību, imunitāti, spēku, viņi tagad ražos pasakas par to, cik “iedarbīgs” ir šis eksperimentālais škidrums, kas nosaukts par vakcīnu.

vate
vate

Katram jau sava planciņa… tāda ir daba. varēja taču tā bezgaumīgā amatiertteātra “Ugunsgrēks” vietā palaist te kaut ko par vakcinēsanās bardaku kaut vai “Doktora Aiboļita” kādu pastalniecisku versiju, par uzsēšanos uz adatas…