Vai tiešām „parasta laupīšana”, kā to mēģina iestāstīt Ģirģens un policijas vadība?

Sandis Ģirģens

Kamēr iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens un Valsts policijas vadība uzstājīgi mēģina iestāstīt, ka advokāta Pāvela Rebenoka noslepkavošana ir saistīta ar visparastāko aplaupīšanu, Pietiek bez plašākiem komentāriem publicējis ierakstus, ko Twitter un Facebook izdarījusi nogalinātā draugu lokā esošā Žanete Eihmane:

Nav jābūt apveltītam ar īpaši lielām dedukcijas spējām, lai saprastu, ka Pavels netika aplaupīts, Pāvels tika nogalināts! 

Pirms mājas pamešanas slepkavas īpaši parūpējās par Ingu [Balandinu], pirms apliešanas ar putainu šķidrumu, (lai slēptu DNS pēdas) aplēja te ar karstu, te ar aukstu ūdeni, lai pārliecinātos, ka viņš ir pie samaņas un neaizrīsies ar putām no mazgāšanas šķīduma.  

Slepkavas gaidīja saimniekus mājās. Pirms tam uzlauzuši sētas durvis, lai klusāk varētu ieiet.  Ļoti labi ģērbti, fiziski perfekti sagatavoti! Ingus kliedza un lūdzās, ka visu it visu atdos, ko vajag. Tajā laikā divi no viņiem sita nost Pāvelu. Tajā brīdī Pāvels vel bija dzīvs.

Pāvelu uzreiz divi sāka sist, nosist – īpaši nežēlīgi jau pašā ielaušanās sākumā, Ingum trešais sēdēja virsū un pavēlēja nebļaut. Salīdzinoši Ingusa traumas ir niecīgas!  Un vēl Ingum piedraudēja – “esli eto pojavitsa v vashih Delfah, pover mne, ja vernus i ubju tebja”.

Šobrīd Iekšlietu ministrijas augstākās politiskās vadības – Ģirģena, Pāvela politiskā konkurenta, uzstādījums acu aizmālēšanai: no sākuma pirmais – laupīšanas, otrais – Olainfarm, bet pilnīgi nekas par politiku – t.sk dzīvniecisko Bordāna un Vienotības naidu pret OIK pretinieku!

Turpmāk publicēšu pilnīgi visu notikumu atstāstījumu! Arī to, kādiem jābūt bezjūtīgiem necilvēkiem policijas darbinieku lomā, turot morāli un fiziski cietušo Ingu visu rītu ārā ar tām pašām slapjajām drēbēm nopratināšanas laikā. 

Pasūtītāji ir zināmi, tāpēc daudz vieglāk rezonēt viņu virzienā ar “visa laba vēlējumiem”.

Avots: Pietiek

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Andris
Andris

Pilinīgi piekrītu, tā nav laupīšana , ja tā būtu laupīšana , māju apzagtu kad saimnieka tajā nebūtu