Uzsaukums Kariņam – mēs esam īpaši, un mūs jāvakcinē pirmos

Dagmāra Beitnere-Le Galla, 13. Saeimas priekšsēdētājas biedre, JKP

Godātais Kariņa kungs! Ņemot vērā ārkārtas situāciju un novērtējot Jūsu pūles vadīt valdību šajā laikā, vēlos rosināt Jūs pieņemt lēmumu vakcinēt valdības locekļus, lai pēc iespējas ātrāk varētu notikt valdības sēdes klātienē. Tas uzlabotu lēmumu apspriešanas gaitu: klātienes sarunas dotu iespēju ātrākam un kvalitatīvākam lēmumam.

Latvija ir pirmā valsts, kuras parlaments uzsāka attālinātu darbu, lai neapturētu valsts darbības procesu. To pašu veiksmīgi dara arī valdība. Taču valdības debašu nozīme šobrīd ir īpaši svarīga, jo jāpieņem rīcības algoritmi.

Sabiedrība ir nogurusi un apjukusi no neskaidriem lēmumiem. Aicinu valdības sēdes noturēt atklātas. Tas būtu svarīgi Latvijas valsts demokrātiskajam procesam un dotu pārliecību par valdības rūpēm, lai mēs visi ātrāk izkļūtu no pandēmijas radītiem ierobežojumiem un galvenais, lai sabiedrība redzētu valdības rūpes, saudzējot cilvēku dzīvības COVID-19 izplatības laikā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar