UR reģistrē “KPV LV” valdi, kurā nav neviena Saeimas deputāta vai ministra; Millers “nolec no trases”

KPV LV

Uzņēmumu reģistrs (UR) reģistrējis partijas “KPV LV” 6. decembra biedru sapulcē lemto. Līdz ar to politiskā spēka valdē vairs nav neviena Saeimā ievēlēta politiķa vai ministra, bet Ralfs Nemiro, kurš šajā sapulcē tika izslēgts no partijas rindām, ir pārliecināts, ka tiks reģistrēts arī 12. decembrī lemtais, kas atcels iepriekšējos lēmumus.

Partijas nosaukuma maiņa nav reģistrēta, tā arī turpmāk sauksies politiskā partija “KPV LV”.

Kā liecina UR dati, pašlaik “KPV LV” valdē ir Toms Andersons, Elita Lazda, Artūrs Vējš, Agnese Zaļakmentiņa, Miks Vizbulis un Raimonds Nipers.

Savukārt 12.decembrī valdē tika ievēlēts Rolands Millers, Nemiro, Ēriks Pucens, Ieva Krapāne, Ramona Petraviča, Toms Andersons, Māris Možvillo, Nipers un Mārtiņš Bremze.

Kā informē 6.decembra sapulces rīkotāji, Millers, lai arī tika ievēlēts par partijas priekšsēdētāju, pēdējā mirklī atteicies uzņemties šo amatu, neparakstot piekrišanu.

Biedru kopsapulcē esot izteikta neuzticība visiem līdzšinējiem valdes locekļiem. Uzticības balsojumu neesot izturējis arī Ralfs Nemiro un biedri lēmuši izslēgt viņu no partijas.

Savukārt Nemiro skaidro, ka UR iesniegti arī 12.decembra biedru sapulces lēmumi un pēc trūkumu novēršanas un lēmumu reģistrēšanas situācija mainīsies un daļa pašreizējo valdes locekļu zaudēs savus amatus.

Politiķis norādīja, ka pēc notikušā tiks uzdoti ļoti skarbi jautājumi UR un nolemts pret to vērsties. Partijas biedri bija snieguši informāciju par 6.decembrī plānoto sapulci, kas esot nelikumīga un tās lēmumi esot prettiesiski. Taču UR to neesot ņēmis vērā un šos lēmumus reģistrējis.

Plānots arī vērsties pret atsevišķiem “KPV LV” pašreizējiem valdes locekļiem, kuri ir nopludinājuši datus un tos izmantojuši, skaidroja Nemiro, kurš uzskata, ka noticis klajš partijas reiderisma gadījums.

Kā zināms, pēc 6.decembra sanāksmes notika “KPV LV” otra biedru sapulce 12.decembrī, kurā tika pieņemti daļēji citādi lēmumi.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar