Savākts nepieciešamais skaits parakstu par Vakcinācijas projekta biroja likvidēšanu

Juhņēviča

Iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par Vakcinācijas projekta biroja likvidēšanu.

Vairāk nekā 10 000 parakstu izdevies iegūt piecu dienu laikā.

Iniciatīvas autore ir Ilze Zeltkalne, kura skaidro – lai mazinātu birokrātiju un nepārdomātu finansiālo līdzekļu izšķērdēšanu, atsevišķa Vakcinācijas biroja izveide nav nepieciešama, “īpaši jau ņemot vērā to, kāda ir šā brīža vakcinēšanas bēdīgā situācija”.

Tāpēc, viņasprāt, ir nepieciešams atzīt kļūdu un likvidēt Vakcinācijas projekta biroju. Vienlaikus tas samazināšot arī “mākslīgi radīto birokrātisko aparātu, kas turklāt sevi nav attaisnojis”.

“Sabiedrības labums no tā būs vēl lielākas līdzekļu izšķērdēšanas novēršana. Piemēram, ņemot vērā biroja darbinieku augstās atlīdzības, kas tiek maksātas no nodokļu maksātāju naudas. Tāpat – mazāka birokrātija,” pauda iniciatīvas pārstāve, vienlaikus piebilstot, ka Veselības ministrijas funkcija ir nodrošināt sabiedrības veselības aprūpi arī šai pandēmijas situācijā, nevis “apaudzēt” valsts aparātu.

Zeltkalnes ieskatā, šis ir Veselības ministrijas nepārdomāts solis, un to vajag labot.

Janvārī Vakcinācijas projekta biroja darbībai novirzīti 641 800 eiro.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Eva
Eva

Pagaidiet, man ar Veselības ministru , muzikantu Pavļutu , vēl jāsacer vakcinācijas dziesma , avīzīti jau sakomponējam , 10 000 parakstu mums pie pakaļas !