Saeimā nodibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam

Linda Ozola

Saeimā nodibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam, liecina parlamenta Prezidijam iesniegtie dokumenti.

Par deputātu grupas vadītāju ievēlēta Linda Ozola (JKP), bet par vadītājas vietnieci – Inese Voika (AP). Interešu grupā darbosies arī deputāti Marija Golubeva (AP), Uldis Budriķis (JKP), Normunds Žunna (JKP), Mārtiņš Staķis (AP), Gatis Eglītis (JKP), Jānis Cielēns (JKP), Juta Strīķe (JKP) un Inese Lībiņa-Egnere (JV).

Krievu Pilsoniskās sabiedrības veicināšanas un krievu emigrantu  atbalsta  asociācija jeb “Arem” vasarā Saeimas deputātus informēja par savā monitoringā secināto, ka Krievijas prezidenta Vladimira Putina laikā politiskās represijas ir kļuvušas par valsts politikas obligātu sastāvdaļu  un  kļūst aizvien plašākas un bargākas.

Deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam strādāja arī 12.Saeimā. 

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar