Saeima apstiprina deputāta pilnvaras Edgaram Kronbergam

Edgars Kronbergs

Saeima ceturtdien, 4. februārī, apstiprināja 13. Saeimas deputāta pilnvaras Edgaram Kronbergam, informēja Saeimas Preses dienestā.

Pirms Saeimas balsojuma Kronbergs deva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. Par Kronberga deputāta pilnvaru saņemšanu balsoja 75 deputāti, pret neviens.

13. Saeimā Kronbergs ievēlēts no politiskās partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, kamēr no šī saraksta ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.

Kronbergam ir Latvijas Universitātē iegūts dabaszinātņu bakalaura grāds, un līdz šim viņš bija Saldus novada domes deputāts.

Izmaiņas Saeimas sastāvā bija nepieciešamas, jo mandātu uz labklājības ministra amata pildīšanas laiku nolikusi deputāte Ramona Petraviča (“KPV LV”).

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar