Rodas sajūta, ka dzīvojam dažādās valstīs – “Latvijas lepnuma 2019” vēstule Valsts prezidentam

Levits, Rojs Puķe

Cien. Levita kungs! Man ir bijis tas gods ar Jums tikties personīgi. Es viesojos pie Jums 2019.gada nogalē, kad prezidenta pilī uzņēmāt “Latvijas lepnums” titulu ieguvējus. Pārmijām dažus vārdus, un Jūs izteicāt atbalstu manām aktivitātēm, par ko biju priecīgs un patiesi lepojos.

Es neesmu izglītots politikā un neuzskatu sevi par ekspertu ekonomikā, bet, kā Jūs zināt, nodarbojos ar labdarības projektiem. Es katru dienu saņemu desmitiem vēstuļu no cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams sabiedrības atbalsts. Mēs to sniedzam. Mēs cenšamies palīdzēt, kā vien iespējams!

Es jūtu šo noskaņu, kas valda sabiedrībā. Mēs visi zinām, ka šobrīd ir sākusies, iespējams, lielākā krīze mūsu valstī. Brīdī, kad daudzi cilvēki paliek bez darba un iztikas līdzekļiem, kad uzņēmēji ir spiesti nevis attīstīt, bet gan samazināt vai pat izbeigt savu uzņēmumu darbību, krīzē, kad tiek celti arī nodokļi, Jūs vēlaties sev palielināt atalgojumu!

Man tiešām rodas sajūta, ka dzīvojam dažādās valstīs. Jūs “savā” Latvijā, bet pārējie iedzīvotāji “savā”. Jums ir “savi” ekonomiskie rādītāji un acīmredzot izaugsme, bet mums “sava”, krīze un ekonomiskā lejupslīde. Tad rodas loģisks jautājums – kā labā Jūs strādājat? Kādi ir Jūsu mērķi, un ko Jūs vēlaties panākt?

Es nešaubos, ka augstākajai valsts amatpersonai ir jāsaņem atbilstošs atalgojums un tas droši vien uz kopējiem cipariem nebūs nekas traģisks, ja šo algas pielikumu Jūs saņemsiet, bet vai tas jādara tagad?

Jūs amatā būsiet vēl līdz 2023.gada 8 jūlijam. Varbūt gadu-pusotru var vēl pieciest ar šī brīža 5960 eiro mēnesī, neskaitot ikmēneša reprezentatīvos izdevumus (kas sastāda 1192 eiro)? Vai tiešām ar šādiem cipariem “jūsu” Latvijā nevar izdzīvot? Man tie šķiet kosmiski cipari! Ar šādu naudu “mūsu” Latvijā var ļoti labi dzīvot trīs ģimenes.

Es saprotu, ka mans viedoklis neietekmēs Jūsu lēmumu, bet es aicinu aizdomāties: ja tomēr pienāks diena un mēs ar Jums dzīvosim “vienā” Latvijā, kā jūs skatīsieties acīs tiem bērniem, kuriem nepieciešami līdzekļi, lai viņi varētu staigāt, runāt, skriet un kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem. Lai nākotnē maksātu Latvijai nodokļus, no kuriem arī Jūsu pēcteči, nākamie prezidenti, saņems savus ikmēneša atalgojumus?!

Kā jūs skatīsieties acīs viņu vecākiem, kuri dzīvo “savā” valstī un krīzes dēļ saņem ar katru dienu mazāk, un ir spiesti pārkāpt savam lepnumam un lūgt palīdzību sabiedrībai, lai viņu bērni varētu dzīvot?

Man nevajag atbildēt. Atbildiet pats sev!

Rojs Puķe

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt arī šajā publikācijā minēto tautas kalpu izglītību, parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, “partiju tūrismu” un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
patriots
patriots

Tas fruchts ar to mopi uz galvas laikam ir “Rojs”. Īsts egoistisks idiots. Vismaz atzīstas, ka “nav izglītots politikā” vai ekonomikā. Ja būtu, tad zinātu ka valsti pārvalda ministru prezidents, nevis valsts prezidents. Vai viņam bija šādas pretenzijas arī pret Vīķi-Freibergu, kas sevi pozicionēja kā “Saules māti” Latvijā? Levits ir labākais valsts prezidents kopš Kārļa Ulmaņa.

Jāzeps
Jāzeps

Esam extāzē.

Nika
Nika

Ļoti nepatīkami pēdējie komentāri. Šī cilvēku salīdzināšana. Katrs ir savā vietā un dara savu darbu. Un ja jums, objektīvie Sobek Un Solveiga, nedod Dievs gadīsies nelaime, un vajadzēs apkārtejo cilvēku palīdzību, nez vai prezidents ar savu lielo algu jums palidzēs. Skriesiet vien pie raksta autora ar pastieptu rociņu. Bet, ja jums šāda situācija nedraud, tad jadomā, ka esat “siles bērni parastie,”kuriem tiešam ir citas šuplādes, kur naudiņu paņemt. Kauns!

Nu tak jau
Nu tak jau

Sobek Un Solveiga ir nolādēti sistēmas troļļi, nav jēgas tādiem pat atbildēt.

Solveiga
Solveiga

Roj Puķe! Ja tev aiz muguras Levita kunga izglītība, starptautiski atpazīstama jurista pieredze, prasme diskutēt ar pasaules valstu vadītājiem – tad tik uz priekšu!
Nākamajās prezidenta vēlēšanās vari droši startēt un apņemties tautas labā strādāt par vidējo atalgojumu valstī. Būsi visas tautas mīlēts!
Tikai māc šaubas, vai aiz Roja Puķes muguras savu sakāmo te nedemonstrē kāds cits jurists, kam ļoti, ļoti nepieciešams Roja tipa vēlētāju kontingents…

šarikov
šarikov

Ko dod izglītība, ja iniciatīva ir 0, aktivitāte 0, ir tikai laba apetīte. Pat Bērziņš bija aktīvāks par šo bremzi.

Sobek
Sobek

Soctīklu audzināts pusis. Malacis – lepnums, bet kā par Latvijas augstākajām amatpersonu krēsliem konkurēt ar to smieklīgo algu ko piemēram tagad saņem Ministru prezidents? Ļevaks tagat šō zaļknābja puņkainas vēstules pamata no sevis lielo ‘līdzcietēju tēlo’ (attieksies no ideksācijas AK kāds varonis 21.gs soctīlu zobēto digitālā-prolitaritāta acīs!!!), tā itkā nezinātu ka dēļ viņa par Ministru prezidentu profesionāli un patrotu, kas strādās par smieklu naudu kā tagad atrast būs grūtāk. Arvien vairāk līdīs visādi ‘šeftmaņi’ – ko pieļauju arī mūsu “prezidents” grib. Roj Puķe – varbūt tu gribi par Ministru Prezidnetu ? Ak piedod – TU ESI NEKOPETENTS un tādu tuvumā… lasīt vēl »

Ēriks
Ēriks

Tā ir tāda nācija kurai vienmēr ir par maz.

Ada
Ada

Bija vajadzīgs zināms laiks, lai to uztvertu… saprašana gan vēl jāgaida

Liva
Liva

Cik pareizi teikts.