Rinkēvičs uzskata, ka NA mērķis ir Latviju nodot Kremlim

Sabiedrībā plašu rezonansi izraisījis Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča pirmdien veiktais ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter.com, kurā viņš partijai “Saskaņa” un Nacionālajai Apvienībai pārmet “kopošanos” ar mērķi padarīt Latviju “par totalitāru valsti, kuru pēc tam var nodot Kremlim”.

twits

Līdz šim sociālā tīkla Twitter konts @edgarsrinkevics zināms kā ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (“Vienotība”) personiskais konts.

Pēc šī paziņojuma ministrs saviem sociālā tīkla sekotājiem vēl pārsūtījis kāda Toma Dinvieša atsauksmi uz Rinkēviča paziņojumu: “Tieši tā Latvijas labā šīs partijas nekad nav darbojušās!” Uz Zaļās partijas vadītāja Edgara Tavara jautājumu, vai šis tiešām ir ārlietu ministra Rinkēviča profils, atbilde nav sniegta.

Rinkēvičs, kurš pirms ziņu publiskošanas par savu seksuālo orientāciju faktiski atteicās no vietas partijas “Vienotība” valdē, taču arī pēc Saeimas vēlēšanām saglabājis ārlietu ministra amatu, jau iepriekš ir nācis klajā ar pietiekami neviennozīmīgi vērtējamiem politiskiem izteikumiem, norāda portāls Pietiek.com.

Taču šis paziņojums, kas, kā vērš uzmanību Pietiek.com, tapis tieši pilnmēness laikā, ir Rinkēviča līdz šim asākais paziņojums saistībā ar “Vienotības” koalīcijas partneriem – Nacionālo apvienību, kas faktiski tiek pielīdzināta “Saskaņas centram” (tagad – “Saskaņai”).

Pietiek.com vēsta, ka no neoficiāliem avotiem portālam tapis zināms, ka negaidīti asais paziņojums varētu būt saistīts ne tikai ar idejiskiem un ideoloģiskiem apsvērumiem vien, bet, kā informējuši vairāki avoti, arī par sarežģījumiem ministra personiskajā dzīvē, kuru rezultātā varētu būt tapis šāds paziņojums.

Pagaidām uz šo ministra Rinkēviča paziņojumu nav reaģējusi ne “Vienotība”, ne arī kāds no Nacionālās apvienības pārstāvjiem. Vienīgi premjere Laimdota Straujuma ir paziņojusi, ka tas esot Rinkēviča individuāls viedoklis.

Savukārt pats Rinkēvičs otrdien telekanālā LNT skaidroja, ka ar šādu paziņojumu esot nācis klajā tāpēc, ka viņu “tiešām pārsteidzis” fakts, ka Saeimas komisijā bloķējas šādi it kā pretēji spēki, kuri turklāt kopējot Krievijā aktuālus ideoloģiskos uzstādījumus. Rinkēvičs esot priecīgs, ka viņa vēstījums piesaistījis uzmanību.

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Fu, weee!
Fu, weee!

Vai bez KOPOŠANĀS nevar? šis kundziņš pat elementāru teikumu nespēj uzrakstīt bez sev zināmām darbībām! ne par Latviju viņš domā, bet par tiem, kas traucē pašam to brīvi darīt.