Progresīvo pilsētplānotāju lepnumu – nokaltušos kokus kastēs Čaka ielā metīs mēslos un dēstīs citus

Rīgas domes pērnā gada eksperiments - Čaka ielas apzaļumošana

Rīgas domes pilsētplānotāja stratēģe Justīne Panteļejeva nesen neslēpa sajūsmas spiedzienus, fotografējoties pie, viņasprāt, lieliskā pilsētas apzaļumošanas projekta, kurš izmaksājis kopumā 270 000 EUR, realizācijas – uz ielas izvietotās puķu kastēs, kurās tika dēstīti dažādi košumaugi.

Kopumā Čaka ielas posmā no Merķeļa ielas līdz Pērnavas ielai uzstādītas 36 dažāda veida puķu kastes, kā arī novietoti deviņi soli, atkritumu urnas un 133 velosipēdu statīvi, LTV raidījumā “Panorāma” lepni stāstīja pilsētas labiekārtotāji.

Čaka ielas posmā no Pērnavas ielas līdz Ērgļu ielai iestādīja 26 kokus.

Taču nu daudzi rīdzinieki ir satraukti, ka A. Čaka ielā kastēs iestādītie koki ir nokaltuši.

Ak tu dieniņ, liela muiža – nokaltuši! “Progresīvie” pilsētplānotāji tos lidinās mēslainē un aizstās ar citiem.

Koku stādītāji stāsta, ka kociņi neesot izturējušas svelmi. Kopumā projektu, kurā līdztekus kokiem plānotas arī puķu kastes, atkritumu tvertnes un velo novietnes, plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Droška
Droška

Bet cīņa par bīstamāko pilsētu Eiropā turpinās. Tik daudz vēl darāmā, bet domes vadoņi un superdāmītes spēj visu laiku kaut aizvien dumjāku ieviest, lai taču to progresu grimšanā nodrošinātu

derdz
derdz

Laikam mēslojums kokiem ir pārāk dārgs, ka vīst un neaugs kā vajag. Tak vienkārš .. zemnieks no savas tualetes vai komposta kaudzes var iedot pa lētāku naudu labāku mēslojumu .. un augs .. tikai reizēm jāapkop, jāparušina, utml